Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Acer (Асер)


Acer Початковою метою створення тайванської компанії Acer було виробництво мікроелектронних елементів для ігор. Вчасно зрозумівши недоцільність цієї діяльності, керівництво підприємства змінило курс на комп'ютерний ринок, який тоді далекого 1976-го тільки переживав стадію зародження. Згодом підприємство увійшло до п'ятірки лідерів світового ринку IT, в якій і складається до сьогодні. Саме цією компанією було зроблено перший комп'ютер для експорту, а 1985-го вона представила світу 32-розрядний ПК.

Майже сорок років безперервної роботи принесли корпорації бездоганну репутацію щодо постійно зростаючої якості технологій та обладнання, які вона випускає, і зараз вона показала найшвидші темпи розвитку серед усіх конкурентів. Вибудувавши успішну схему дистриб'юторських каналів збуту, Acer впевнено нарощує виробничі потужності, а завдяки мультибрендовій стратегії досягла злиття на глобальному ринку свого бренду з eMachines, Packard Bell, Gateway. Це відчутно зміцнило позиції компанії Acer (Ейсер) та підтвердило правильність обраного шляху розвитку.

Важливе місце у діяльності підприємства займають дослідження, розробки, розширення споживчого ринку. Нині у корпорації працює понад 8000 співробітників у багатьох країнах світу. 2010 ознаменувався досягненням майже 20-мільярдного доходу.

Штаб-квартира Acer (Тайвань)

Штаб-квартира Acer (Тайвань)

Продукція Асер (Acer) , зокрема монітори для комп'ютерів , зараз доступні для будь-якої категорії населення. Їхньою відмінністю став світовий рівень якості, бездоганний сервіс та приваблива вартість, тому купити монітор Асер бажають багато хто і на ринку України. Відтепер інтернет-магазин Фортер є офіційним представником компанії в Україні та пропонує споживачеві надійні монітори Асер.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram