Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

CMS Україна (КМС Україна)

Cable Management System Україна Широкий асортимент CMS Україна в інтернет магазині Фортер

У нашому каталозі ви зможете знайти велику кількість продукції від відомого дистриб'ютора. В асортименті телекомунікаційні серверні шафи , а також монтажні шафи , ціни на які дуже доступні. Компанія пропонує лише найкращі бренди, які зарекомендували себе у сфері пасивного серверного обладнання. Це дозволяє нам вільно пропонувати підлогові та настінні серверні шафи і не хвилюватися за якість.

У комплект до запропонованих установок ви завжди можете вибрати:

  • кросове обладнання;
  • структуровані кабельні системи;
  • телекомунікаційні установки;
  • системи розподілу електроенергії;
  • блоки розеток.

В інтернет магазині Фортер ви зможете знайти підлогову серверну шафу будь-яких розмірів. Купівля стане чудовим помічником в облаштуванні злагодженої роботи офісного приміщення. Конструкція шаф легко збирається, має введення кабелю з будь-якої зручної сторони: знизу, ліворуч, праворуч. Двері серверних шаф виготовлені з удароміцних матеріалів. Завдяки вентиляційним отворам мікроклімат усередині коробки завжди знаходиться на належному рівні. Монтаж серверної шафи не триватиме багато часу. Крім того, конструкцію завжди можна доповнити рейками та полицями для максимально комфортного використання. Шафа зручно розмістить та захистить мережеве обладнання від зовнішнього впливу.

Чому купити серверну шафу від CMS найкраще у нас?

У нашому каталозі вартість товарів цього українського виробника дуже низька. Ви отримуєте чудову якість, не переплачуючи зайві гроші. Ми надаємо гарантію та завжди готові йти назустріч нашим клієнтам. Відмінний сервіс порадує вас та допоможе зробити правильний вибір. Доставка замовлення здійснюється у найкоротший термін у будь-яке місто України. Ми допоможемо вам вирішити проблеми з розміщенням лічильників та серверів. Тепер обладнання вашого підприємства завжди буде під захистом.

Ви досі шукаєте довговічну серверну шафу з охолодженням? Заходьте до нашого інтернет магазину Фортер! Представлений товар завжди є, тому ви отримаєте свою покупку вже через кілька днів. Електрична монтажна шафа забезпечить надійність роботи вашого підприємства та дозволить забути про проблеми зі світлом та живленням.

Показать полностью
Telegram