Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Коротко про доводчики дверей

Новини та статті 27/05/2015

Напевно, ви теж стикаєтеся з такою ситуацією, коли, покидаючи якесь приміщення, вас просять щільно зачинити двері? Влітку просять закрити двері, щоб спека не заходила, взимку, щоб холод. А чи не простіше встановити дверний доводчик і перестати говорити кожному, хто входить і йде до дверей? Навіщо вони потрібні, запитаєте ви. Із задоволенням відповім.

Дверний доводчик – незамінний у багатьох випадках пристрій. По-перше, він щільно зачиняє двері, тому ні спека, ні холод, ні протяги не поринути у будинок чи офіс. Щільно закриті двері позбавлять вас від шуму та пилу. Разом із замком доводчик не дасть проникнути до будинку чи під'їзду несподіваному та небажаному гостю.

Найчастіше доводчики встановлюють у громадських місцях на двері, що часто відкриваються: в офісах, магазинах, під'їздах, навчальних закладах. Встановлюють такі пристрої на дверях із дерева, металу, пластику, скла. Єдине, що на дверне полотно певної ширини та ваги повинен встановлюватися відповідний тип доводчика.

Будь-який доводчик повинен відповідати наступним властивостям:

  • Безшумність у роботі;
  • Висока надійність;
  • Працездатність за будь-якого діапазону температур;
  • Простота встановлення;
  • Низька вартість.

А з функцій він повинен уміти плавно повертати дверне полотно, повністю доводити, тобто. зачиняти, і повинен дозволяти залишати двері у відкритому положенні.


Невеликі коментарі до вищезазначених властивостей доводчика

  • Безшумність у роботі. Усі ми пам'ятаємо, як у радянські часи двері обладналися доводчиком із металевої пружини. Як тяжко вони відкривалися, з яким скрипом. Доводилося докласти чимало зусиль, щоб відчинити двері. А для дітей це було зробити практично нереально. Але двері відкриті. Чоловік увійшов, і вона з великою швидкістю та гуркотом закривається. Приголомшуючи всіх. Але сучасні доводчики безшумні. Двері вони зачиняють плавно і найважливіше тихо.
  • Висока надійність – усім хотілося б, щоб пристрій працював вічно. Але такого немає. При виборі доводчика враховуйте кілька факторів, які впливають на тривалість експлуатації. Це якість доводчика, агресивність навколишнього середовища, навантаження та людський фактор. Ось вже хто, а людина може вивести з ладу практично все й у короткий термін.
  • Працездатність за будь-якого діапазону температур. Навіть якщо на вулиці мінус 35 градусів або плюс 40. Ваш дверний доводчик повинен зачиняти двері незалежно від пори року.
  • Низька вартість. Ціна доводчика повинна відповідати його функціональним можливостям та надійності. Не завжди рішення купити доводчик дверей за високою ціною є вірним, і це не гарантує, що Ви отримаєте якісний товар. Просто зайву суму грошей ви платите не за товар, а за бренд. А якщо розібратися, то навіть доводчики відомих європейських брендів виготовляються у Китаї.

Як бачите не так все й складно із доводчиками. Тому якщо ви хочете комфортні умови для себе та оточуючих обладнайте двері сучасними та якісними доводчиками.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram