Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Металошукач для золота (золотошукач) – безпрограшний варіант!

Новини та статті 25/05/2015

Золото в усі часи манило людей. Воно було засобом платежів, причиною ворожнечі та нападів, метою багатьох тяжких злочинів, матеріалом для виготовлення монет і дорогоцінних прикрас, інструментом для досягнення цілей. Сьогодні золото продовжує зберігати свою високу цінність і є одним із найдорожчих металів. У природі воно залягає як піску чи дрібних самородків, і дуже рідко – як великих. Найсучасніший прилад для пошуку таких покладів – металошукач для пошуку золота.

Ці пристрої багато в чому відрізняються від ґрунтових металошукачів, адже вони створені для ефективного пошуку золота та нейтралізації специфічних ґрунтів, у супроводі яких дорогоцінний метал виходить на поверхню. Тобто до цих приладів висуваються інші вимоги, що визначають відмінності золотошукачів від інших пристроїв, що перебувають у внутрішніх налаштуваннях, нейтралізації впливу грунту, алгоритмах ідентифікації металів.

Золото

Пошук золота за допомогою металошукачів для пошуку золота за кордоном здійснюється вже понад чверть століття. Їхнє постійне вдосконалення та покращення технічних характеристик допомагає знаходити золоті самородки навіть непрофесійним користувачам. Такі металошукачі для золота за короткий час обстежують місцевість і виявляють дорогоцінний метал, а часом і його родовища. Золотошукачів із цими пристроями, наприклад, можна зустріти на нью-йоркських пляжах. Не в розпал сезону, ні. Вони виходять на своє полювання з настанням вечора, коли берег стає порожнім. Пік такого видобутку посідає осінній сезон, особливо, коли погода багата на шторми, бурі, урагани. Тут, у пісках Брайтон-Біч, можна знайти втрачені сережки та каблучки навіть з діамантами, адже там відпочивають багаті дами. Сусідні пляжі, де, в основному, грає молодь, можуть похвалитися менш дорогими знахідками, металодетектори для пошуку золота виявляють тут дизайнерські модні вироби та браслетики. У Нью-Йорку у сімдесятих роках минулого століття було навіть організовано цілу лігу шукачів золота на пляжах.

Абсолютно всі моделі металошукачів для пошуку золота є професійними приладами, створеними та налаштованими саме на пошук цього дорогоцінного металу. Частота виявлення, на якій вони працюють, сприяє виявленню навіть мінімальної частинки золота, якщо вона міститься на ділянці, що обстежується, яка б середовище його не оточувало. Тому саме вони допомагають виявляти дрібні частинки золота, яке разом із ґрунтом іде у відвал після промислової драги. Засікти дрібну мету на великій глибині – для них абсолютно не проблема. Такі золотошукачі з успіхом використовуються у пошуку втрачених золотих предметів та прикрас на пляжах та у воді. У їхньому механізмі та конструкції присутній потужний процесор і використовується поєднання ряду ексклюзивних технологій. Високі технічні характеристики допомагають їм усунути перешкоди, присутні в неоднорідному грунті, які заглушають досить слабкі сигнали від покладів золота, сприяючи виявленню шляхетного металу навіть у мінералізованому ґрунті.

Металошукачі по золоту мають меншу кількість функцій і налаштувань щодо дискримінації, що визначає їх інше вказівку. У різних моделей різна глибина пошуку, і хоча всі вони відрізняються надзвичайною чутливістю до дрібних об'єктів, але здатні виявляти їх на різній глибині. Залежно від технічних та функціональних характеристик визначається і вартість цих приладів. Наприклад, дорожче купити золотошукач, здатний виявити самородок розміром з сірникову головку, на глибині до одного метра. Більш скромні по можливості металошукачі для золота представлені і за скромнішими цінами. І навіть серед таких професійних металошукачів можна купити золотошукач бюджетного ряду, який, втім, окрім ціни, не зможе похвалитися ні широтою можливостей, ні особливою зручністю в експлуатації, ні кількістю налаштувань та комплектацією. Тут кожен шукач скарбів вибирає сам. З іншого боку, фахівці не радять гнатися за високою ціною, адже якщо у вас відсутній елементарний досвід у пошуках скарбів, ви можете просто не впоратися з дорогою багатофункціональною моделлю. Для таких користувачів бюджетні металодетектори для пошуку золота переважніші.

 

Металошукач Minelab CTX 3030
Металошукач Minelab Safari
Металошукач Deus 22 RC WS5

 

За останні роки пошук золота став настільки популярним, що досвідчені шукачі, боячись конкуренції, намагаються тримати в секреті свої місця. Клади шукають скрізь: на морських та озерних пляжах, біля річок, у парках та місцях громадського відпочинку, на дні водойм. Металошукач на золото стає інструментом для хобі багатьох користувачів-початківців, які бажають випробувати нові відчуття та емоції.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram