Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибираємо правильно генератор невеликої потужності

Новини та статті 16/07/2015

У такі теплі літні дні вирішили з друзями поїхати на природу, подалі від цивілізації. Від цивілізації поїхали, але її частку взяли із собою. Все-таки повністю відмовитися від її благ складно, дуже багато у нас було з собою різних електроприладів. А електрикою їх забезпечував генератор невеликої потужності.

Такий компактний та портативний генератор забезпечив нам комфортний відпочинок на свіжому повітрі. Нехай він і невеликий, але його потужності було більш ніж достатньо. Нас він дуже врятував, сподіваюся, він допоможе і Вам, а я допоможу його вибрати.

Якому типу генератора віддати перевагу?

Портативна електростанція складається безпосередньо з генератора та двигуна, який кріпиться до нього. Запустити його можна двома способами: поворотом ключа або ручним за допомогою шнура. Від надійності двигуна залежить безперебійне функціонування генератора. Вони можуть бути 2-х чи 4-кратними. Тут вибір потрібно робити, спираючись на потрібну потужність.

    • Генератори з двократними двигунами. Такі моделі розраховані підключення невеликої кількості техніки малої потужності. Специфіка їх роботи полягає у змішуванні бензину зі спецолією.
    • Генератори з 4-кратними двигунами стануть у нагоді власникам дач, приватних будинків, де досить часто необхідно проводити роботу за допомогою електроінструменту на віддаленій відстані від стаціонарної електрики.


    Бензин чи дизель?

    Бензинові та дизельні генератори відрізняються вони не тільки типом палива, що заправляється, але ще й іншими показниками: робочим ресурсом, рівнем шуму, продуктивністю, складністю технічного обслуговування, вартістю. Тому моя порада краще орієнтуватися на функціональні особливості пристроїв. Генератори із бензиновим двигуном не розраховані на тривалу роботу. Їхні головні переваги – малошумна робота, невелика вага та компактні габарити, тому їх простіше транспортувати. Дизельні генератори з повітряною системою охолодження можуть працювати значно довше, ніж бензинові, але і коштує він дорожче.


    Як правильно вибрати потужність?

    Щоб придбати генератор потрібної потужності, необхідно лише підсумувати потужність приладів, що підключаються до нього. Але навантажувати генератор на повну не рекомендую.


    Вибираємо генератор

    Вони бувають двох типів – асинхронний та синхронний. Асинхронні менше коштують, та й якість електроенергії низька. І такий тип генератора не здатний витримати пікових навантажень. Для безперебійної роботи краще вибирати електростанцію, яка має синхронний тип генератора. Він витримає будь-які навантаження та якість напруги у нього більш висока.


    Якому виробнику віддати перевагу?

    Це обладнання на український ринок постачають такі виробники Matari (Японія), KIPOR (Китай), КЕНТАВР (Китай), Fogo (Польща). Обладнання даних брендів відрізняється широким асортиментом, високою якістю та відмінним сервісом.

    Зручного Вам відпочинку на природі!

    Техспециалист

    Новини та статтіУсі статті

    Усі статті
    Telegram