Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Висока напруга в мережі: шляхи вирішення

Новини та статті 15/01/2016

Кожному з нас хоч раз у житті доводилося переживати щось подібне: увечері Ви дивіться телевізор і несподівано відбувається різкий стрибок напруги. Як наслідок: майже всі побутові прилади остаточно виходять з ладу, а це не лише телевізор, це ще й холодильник, пральна машина, а також персональний комп'ютер, які на той момент могли бути включені в розетку та працювати.

У зв'язку з цим варто серйозно задуматися про те, як же позбутися подібних неприємностей і захистити своє майно. Пропонуємо ознайомитися з найбільш оптимальними способами вирішення проблеми, тим більше, що це питання в наш час є актуальним.

Отже, почнемо по порядку. Поломка техніки у квартирах може відбуватися у разі, якщо напруга у мережі різко зростає, перевищуючи у своїй ГОСТ-норму в 220В.

Высокое напряжение в сети

Звичайно, нормами допускаються відхилення в обидві сторони на 5-10%, але досить довге відхилення, що перевищує 10%, - це аварійна ситуація, яка потребує втручання спеціальних бригад. Але далеко не всі жителі багатоквартирних і приватних будинків мають прилади, що дозволяють заміряти напругу, через що багато хто має не раз втратити свою побутову техніку, перш ніж вони зрозуміють, у чому, власне, справа. Тому, якщо Ви часто змінюєте лампочки у своєму будинку, слід серйозно задуматися про причини.

 

Способи захисту

Як же захистити свою оселю від аварійних перепадів? Колективні звернення мешканців будинку до відповідних служб часто не дають бажаного результату. Хоча і можна суто теоретично розраховувати на капітальний ремонт енергомережі свого будинку, проте вам доведеться пройти досить довгий і тернистий шлях, а проблема існуватиме і надалі. Тому радимо зупинити свій вибір на встановленні у квартирі пристроїв, що захищають від проблем підвищення напруги.

 

Чим може допомогти таке обладнання?

Мережевий фільтр дозволяє захистити обладнання від різких підвищень напруги, які тривають частки секунди, в той час як базові види мережевих фільтрів призначені для недорогих побутових електроприладів, більш просунуті моделі розраховані на більш дороге та складне обладнання.

Сетевой фильтр Pilot

Стабілізатори призначені для захисту від стрибків напруги (сервопривідні стабілізатори), різних електромагнітних перешкод (ступінчасті), а також від короткого замикання (релейні). Можуть забезпечити безперебійну та безпечну роботу комп'ютерів, побутової техніки, телевізорів та навіть газових котлів.

Релейный стабилизатор напряжения

І, нарешті, джерела безперебійного живлення (ДБЖ), які виконують функції стабілізаторів, але додатково забезпечують автономну роботу обладнання, підключеного до них.

Источник бесперебойного питания

Найбільш дешевим та економічним рішенням для квартир є мережеві фільтри. На сьогоднішній день будь-який з Вас може здійснити вибір найбільш оптимального захисту. Наш інтернет-магазин Фортер пропонує великий вибір мережевих фільтрів, стабілізаторів та джерел безперебійного живлення, купити які можна за найвигіднішими цінами.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram