Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію? Ч. 2

Новини та статті 15/06/2015

 

Продовження статті Першу частину читайте: Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію? Ч. 1

 


 

Важливо до вимог до сигналізації низької цінової категорії додати характеристики напруги та робочих температур. Для протиугінного засобу бажаний діапазон робочої напруги в межах 9 … 15 В, що попередить помилкові спрацьовування при падінні напруги. Що стосується робочих температур, то їх діапазон при встановленні сигналізації в салоні авто повинен становити - - 40 ° С ... +85 ° С, а при поміщенні в моторний відсік - -40 ° С ... +125 ° С.

Наступна цінова категорія протиугінних пристроїв для автомобілів – 110 – 300 у.о. Купити сигналізацію такого типу по кишені багатьом. Крім перелічених вище функцій вона повинна надавати більш серйозний захист і мати додаткові сервісні функції. Мається на увазі наявність інших версій динамічного коду, РК-дисплея на брелоку, що відображає поточний стан автомобіля та перемикання сервісних функцій, що відображається на брелоку.

Також у цих сигналізацій повинні бути додаткові реле з пасивним та активним захистом, додаткові датчики. Це і ультрасоніки (датчики об'єму), датчики руху, розбиття скла, мікрохвильові та ін. Вони можуть мати властивість адаптивності, тобто пристосування до навколишнього середовища.

До додаткових функцій відноситься управління включенням двигуна, його запуск при зниженні температури, управління склопідйомниками, люком та ін. Бажана наявність іммобілайзера.

Сигналізації цінової категорії від 300 у.о. і вище повинні мати можливості, що є у пристроїв перших двох категорій, але істотно відрізнятися більш серйозним і якісним захистом. Її реалізація можлива за наявності одного чи кількох коштів. GSM-інтерфейс, наприклад, створить можливість управління пристроєм через мобільний телефон та отримання інформації про стан сигналізації. Інтерфейс GPS допоможе отримати координати знаходження автомобіля через спеціальні програмні забезпечення.

Є деякі додаткові реле-блокування, за допомогою яких, наприклад, можна здійснювати обмін динамічним кодом з основним блоком. Тут слід обережно використовувати реле невідомих виробників, здатні вносити неполадки в роботу бортових комп'ютерів авто.

Дорога сигналізація може підключатися до диспетчерських пультів охоронних центрів і перебувати під постійним наглядом та прослуховуванням, якщо при цьому використовуються відеокамери та мікрофони. Такі сигналізації особливо складні для зломщиків, оскільки на виведення їх з ладу знадобиться певний час, протягом якого охоронна організація зможе їх знешкодити.

Ну і існує низка правил, виконання яких значно знижує ризик викрадення:

  • Увімкнення охорони завжди, навіть якщо виходите з машини на кілька хвилин;
  • Носіння ключа при собі, без залишення його у замку запалювання;
  • Паркування на територіях, що охороняються;
  • Відмова від звички повністю вимикати протиугінний пристрій при частих спрацьовуваннях;
  • Залишіть машину тільки в полі видимості власника.
Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram