Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Який тип панелі виклику вибрати: стандартний або IP?

Новини та статті 26/11/2015

Щороку люди встановлюють і купують тисячі домофонів і цей факт не дивний, адже цей пристрій досить простий, але здатний надійно захистити квартиру, будинок або офіс. Найважливішим атрибутом домофону є панель виклику, купити яку просто необхідно, адже саме вона забезпечує надійну роботу самого апарату, а також є сполучною ланкою між господарем і відвідувачем.

Вона включає три основні компоненти. Перший з них – кнопка виклику, далі мікрофон і динамік. Також у випадку з відеодомофоном на панелі виклику розміщується камера, вона може бути кольоровою або чорно-білою (залежить від обраної моделі). Сучасні пристрої включають ще й інфрачервоне підсвічування, яке дозволяє використовувати домофон у будь-який час доби і при будь-якому освітленні, навіть за його відсутності. Серед додаткових елементів можна виділити вбудований модуль, який дозволяє використовувати електронний ключ та цифрову клавіатуру.

Вызывная видеопанель

Матеріали викликних панелей та тип установки

Дуже важливим фактором при виборі панелі виклику є її захищеність від злому та вандалізму (антивандальні). Вибраний вами апарат повинен бути стійким та забезпечувати безпеку навіть у складних умовах. Найбільш надійними є панелі із металу. Їх вартість на порядок вища за аналоги, але рівень захищеності відповідає.

 

Антивандальная панель

Всі панелі викликів монтуються або на вхідних дверях, або поруч з нею. Монтаж можливий одночасно у двох випадках: врізний чи накладний. Також варто відзначити, що монтаж повинен відбуватися за допомогою гвинтів, що знімають, що забезпечить більш надійний захист.

Живлення панелі виклику та особливості вибору

Сьогодні існує відразу кілька варіантів забезпечення живлення панелі виклику. Вам слід вибрати той, що підійде саме для вашої ситуації. Якщо система домофону провідна, то живлення панелі приладів буде здійснюватися за допомогою блоку управління або абонентського пристрою. Якщо у вас є бездротова система, то живлення можна забезпечити за допомогою підключення до електричної мережі або батареї. Також слід подумати про живлення для реле електронного замку, зазвичай здійснюється воно за допомогою панелі виклику.

При виборі важливо враховувати такі особливості: кількість абонентів, які експлуатуватимуть домофон, параметр антивандального захисту та температурний діапазон пристрою.

 

Вызывная IP-панель

 

Враховуйте і погодні умови, за яких ви використовуватимете домофон, він повинен відповідати параметрам, заявленим виробником.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram