Авторизация  |  Регистрация
Киев
Ул. Дашавская 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Камери спостереження предбати за низькою ціною

20/01/2017

Основні моменти вибору камери спостереження

Сьогодні камери спостереження використовуються не тільки в захисних системах магазинів та офісів. Ці прилади користуються попитом також для домашнього застосування. Завдяки їм можна контролювати, як територію навколо будинку, так і те, що відбувається безпосередньо в житлових приміщеннях.

Види приладів

Класифікуватикамери відеоспостереження досить складно. Це пов'язано з тим, що одну і ту ж модель можна бути віднести до різних типів приладів за її характеристиками. Тому вибирати обладнання для спостереження необхідно відповідно до умов його застосування.

Відеокамери дозволяють вести спостереження:

  • На площадці перед вхідними дверима.
  • За жилим приміщенням в період відсутності господарів.
  • За прибудинковою територією.

Формати передачі даних в камерах відеоспостереження

В сучасних камерах відеоспостереження використовують нові формати передачі даних:

  • HD -CVI.
  • HD -TVI (Turbo HD).
  • AHD.
  • IP.

Перші три стандарти були розроблені незалежно один від одного, але кінцева мета була однією. А саме, створити аналогове відеоспостереження високої чіткості, яке змогло б повноцінно конкурувати з цифровим IP відеоспостереженням. Всі три формату побудовані на базі класичної топології "зірка", центральною ланкою якої виступає відеореєстратор. При цьому в кожному стандарті на різних етапах обробки передачі даних підключається функція квадратурной амплітудної модуляції. Вона дозволяє розділити сигнал на дві складові: кольоровості і яскравості. Завдяки цьому ліквідується більшість перехресних перешкод, властивих звичайним аналоговим пристроям. Основними особливостями даних систем, які використовують нові формати, є слідуюче:

  • Висока якість зображення.
  • Забезпечення достатньої дальності передачі сигналу без додаткових підсилювачів.
  • Низька ціна, в порівнянні з IP відеоспостереженням.
  • Простота монтажу і налаштування.
  • ідсутність затримки відеосигналу.
  • Здатність працювати на старих коаксіальних кабелях.

Сучасне IP відеоспостереження базується на використанні загальноприйнятого стандарту побудови мережі Інтернет для передачі відеосигналу. Кожна камера оснащена мікропроцесором, який стискає відеосигнал, що надходить з матриці та програмний інтерфейс, через який налаштовується відеокамера. По суті, кожна IP камера - це міні комп'ютер. Після підключення камери до локальної мережі чи мережі Інтернет, доступ до неї можна отримати з будь-якого комп'ютера, який знаходиться в цій мережі. Звичайно ж, всі сучасні IP відеокамери мають захист від несанкціонованого доступу.

Класифікація приладів по функціональним і конструктивним особливостям

Будь-яка якіснакамера відеоспостереження для вуличного використання дозволяє отримувати зображення в широкому діапазоні температур: від -40°С до +50°С. Прилади, які використовуються в внутрішніх приміщеннях, не розраховані для одержання зображень при низьких температурах.

За типом корпусу прилади класифікуються наступним чином:

  • Купольні. Такі моделі мають корпус у вигляді півсфери і встановлюються на стелі або на стіні, як на вулиці, так і в приміщенні без застосування додаткового кронштейну.
  • Циліндричні. Прилади мають форму циліндра, а для захисту від зовнішніх впливів оснащуються козирком. У комплект поставки обов'язково входить монтажний кронштейн.
  • Поворотні, які називають ще швидкісними купольними. В цих приладах управління об'єктивом може здійснюватися дистанційно.
  • Фіксовані малогабаритні камери. Такіміні відео камери завжди оснащуються динаміком і дуже часто мають вбудований мікрофон. У більшості моделей використовується ІЧ-підсвічування.

Важливі характеристики для вибору приладу

При виборі відеокамери потрібно звернути увагу на такі характеристики, як кут огляду і фокус. Ці параметри визначають зону відеоспостереження і вид картинки, який може бути панорамним, середньо-наближеним або портретним. Так, прилад з невеликим кутом огляду забезпечує максимальне фокусування. Тобто, відеокамера дозволяє одержати зображення, на якому можна розглянути людей, що входять в приміщення, але побачити приміщення цілком не можливо. Принцип виборувідеокамери спостереження за даними параметрами полягає в наступному:

  • Щоб вести спостереження за об'єктами, розташованими на відстані 30-40 метрів від приладу, необхідно використовувати камеру з кутом огляду, що не перевищує 45°.
  • При необхідності охопити приміщення цілком, рекомендується використовувати пристрої з кутом огляду 90° і більше, але при цьому слід пам'ятати, що на зображенні можна буде розібрати менше деталей, внаслідок ефекту віддалення.

Існують також відео камери із змінним кутом огляду. У них використовується сучасний варіофокальний об'єктив. Головним недоліком таких пристроїв є їх висока вартість.

Щоб отримати якісне зображення потрібно звернути увагу на дозвіл відеокамери. Прилади з високим дозволом потрібно використовувати тоді, коли потрібно вести спостереження з великої відстані або виникає необхідність одержати деталізоване зображення. Бюджетні моделі мають дозвіл 1 Мп, що відповідає зображенню 1280х720 пікселів. Цього цілком достатньо для контролю невеликих приміщень. У кращих сучасних IP камер, дозвіл може досягати 12 Мп, що відповідає 4000х3000 пікселям.

Вибір відеокамери в значній мірі залежить від фінансових можливостей покупця. Найдешевші прилади виготовляються китайськими виробниками. Більш дорогий сегмент представлений, як правило, європейськими компаніями.

Новости и статьиВсе статьи

Все статьи
Telegram