Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Обслуговування та ремонт систем безпеки

Виконуємо роботи “ Під ключ ” будь-якої складності

Заповніть заявку сьогодні та
отримайте у подарунок
безкоштовний огляд об'єкту
11280

Об'єкти під
сигналізацією

23640

Встановлено систем
відеоспостереження

14180

Встановлено систем
контролю доступу

Що ми робимо?

Аналіз безпеки об'єкту

Розробляється план проектування системи захисту

Проектна документація

Виконання комплексної розробки проектно-кошторисної документації для будь-яких будівель та споруд

Розробка технічних рішень

Професійний підхід до технічних рішень, що надаються.

Установка "Під ключ"

Ми орієнтовані на комплексний підхід у наданні послуг нашим замовникам

Регламентне обслуговування

Комплекс технічних заходів, спрямованих на підтримку працездатності систем, профілактику поломок та збоїв, проведення дрібного ремонту

Трохи про нас

Обслуговування систем відеоспостереження

Регулярне проведення обслуговування систем відеоспостереження – це запорука працездатності обладнання. Відеокамери та відеореєстратори, часто схильні до електромагнітного шуму, запилення і підвищеної вологості. Тому всі компоненти системи відеоспостереження потрібно ретельно перевіряти і вчасно усувати дефекти.

Що включає обслуговування систем відеоспостереження?

Періодичність проведення різних робіт з обслуговування відрізняється, зовнішній огляд, очищення корпусів від пилу та бруду необхідно проводити щотижня, а перевірку програмного забезпечення та фокусування раз на три місяці. Фахівці компанії Фортер, рекомендують власнику системи відеоспостереження, щодня віддалено "заходити на камери", щоб візуально переконатися в працездатності системи. Часто через те, що власник системи безпеки недбало ставиться до цієї вимоги, відеозапис може не вийти або бути неналежною якістю.

 • перевірка кріпильних елементів;
 • перевірка гнучких з'єднань та розгалужувачів живлення;
 • перевірка джерел живлення;
 • тестування записуючих пристроїв;
 • перевірка працездатності жорстких дисків;
 • перевірка працездатності жорстких дисків;
 • очищення камер від пилу та бруду;
 • перевірка фокусування камер, роботи автофокусу, підігріву об'єктива тощо.

Повний перелік робіт із обслуговування системи відеоспостереження прописується у договорі сервісне обслуговування.

Обслуговування охоронної сигналізації

Регламентні роботи з обслуговування охоронної сигналізації це нескладні роботи, які зазвичай виконують уповноважені співробітники підприємства, де цю систему встановлено, це може бути заміна елементів живлення, перевірка працездатності датчиків, тестування світлозвукових оповіщувачів тощо. і т.п.. Наші фахівці виконують складніші роботи, якщо необхідно перепрограмувати пристрій, або розібрати корпус, перевірити програмне забезпечення. Наші інженери мають великий досвід у підтримці систем безпеки будь-якої складності, скориставшись нашими послугами, ви багаторазово захистите своє майно від крадіжки та злому.

Обслуговування СКУД

Системи контролю та управління доступом – це сучасні технічні засоби безпеки. Установку та обслуговування яких повинні проводити фахівці, які пройшли спеціальну підготовку, мають досвід роботи з таким обладнанням. Інженери компанії Фортер, знають усі особливості роботи зі СКУД, регулярно проходять курси та семінари від провідних виробників таких систем. Для обслуговування систем СКУД застосовуються сучасна апаратура для діагностики та тестування, а також вузькоспеціалізоване програмне забезпечення. Інженерно-монтажний відділ компанії Forter комплексно підходить до регламентних робіт з обслуговування систем СКУД. Комплекс заходів має визначити надійність, довговічність, безвідмовність, ремонтопридатність, визначення граничного стану системи.

Усі роботи з обслуговування систем СКУД виконуються згідно з рекомендаціями та методиками, які були створені виробниками обладнання та програмного забезпечення. Усі роботи з перевірки, налаштування та регулювання виконуються відповідно до спеціальних технологічних карт. Після виконання регламентних робіт інженер компанії Фортер робить запис про обслуговування системи безпеки, вказує всі недоліки і які було виявлено при проведенні робіт, а також вказуються всі заміни обладнання. Компанія Forter несе відповідальність за ефективну роботу обладнання, на тих об'єктах, де проводить регламентні роботи з обслуговування.

З кожним клієнтом ми укладаємо договір, згідно з яким ми несемо відповідальність за проведення профілактичних робіт на об'єкті замовника відповідно до зазначених термінів. Вам не доведеться турбуватися про своєчасність проведення обслуговування систем. Наші спеціалісти згідно з індивідуально для вас розробленим графіком проведуть регламентні роботи швидко і в рядок.

Що входить до обслуговування СКУД?

 • Перевірка працездатності системи;
 • Зовнішня перевірка елементів СКУД щодо пошкодження;
 • Профілактика підтримки робочого стану;
 • Консультація щодо використання;
 • Налаштування системи під вимоги замовника.

Установка пожежної сигналізації, ремонт та обслуговування

Технічне обслуговування систем безпеки – це регламентні обов'язкові роботи для підтримки працездатності систем. Регулярне проведення цих робіт покликане захистити технічні засоби безпеки від поломок, продовжує термін служби та збільшує кількість днів безвідмовної роботи системи.

Фахівці компанії Forter мають великий досвід щодо проведення регламентних робіт з обслуговування систем безпеки. Наш власний проектно-монтажний відділ проводить профілактичне обслуговування на об'єктах із системами безпеки будь-якої складності. Інженери компанії Фортер проводять також обслуговування систем, встановлених сторонніми монтажними організаціями.

Частота проведення обслуговування систем безпеки регламентувала в інструкції до експлуатації обладнання, але у разі протипожежних систем та систем пожежогасіння період проведення прописаний у законах та нормативних актах України.

Реалізовані проекти

Меблі
Участь у реалізації проекту оснащення будівельних майданчиків відеоспостереженням. “Дуже хотілося б відзначити лояльність компанії Фортер до замовників, т.к. всі роботи проводилися у нічний час, коли не працював магазин. Також дякуємо за поради щодо системи безпеки та їх реалізацію. Рекомендуємо компанію Фортер як лояльного та надійного установника систем безпеки”. Ілліченка О.В. Власник
Меблі
Участь у реалізації проекту оснащення будівельних майданчиків відеоспостереженням. “Дуже хотілося б відзначити лояльність компанії Фортер до замовників, т.к. всі роботи проводилися у нічний час, коли не працював магазин. Також дякуємо за поради щодо системи безпеки та їх реалізацію. Рекомендуємо компанію Фортер як лояльного та надійного установника систем безпеки”. Ілліченка О.В. Власник

Нам довіряють

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Заповнити заявку сьогодні та
отримайте у подарунок БЕЗКОШТОВНИЙ ОГЛЯД ОБ'ЄКТУ

1