Маршрутизатори
Комплект маршрутизатора та джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS 2.0 + RG-EW1800GX PRO
4 889грн
Комплект маршрутизатора та джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS 2.0 + RG-EW3200GX PRO
6 419грн
Комплект маршрутизатора та джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS + RG-EW1200
2 429грн
Комплект маршрутизатора та джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS + RG-EW1200G Pro
3 239грн
Комплект маршрутизатора та джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS + RG-EW1200G Pro
2 699грн
Комплект маршрутизатор та джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS + RG-EW300 PRO
1 979грн
Комплект репітер та джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS + RG-EW300R
1 949грн
Маршрутизатор (роутер) є зручним мережевим пристроєм, який самостійно приймає рішення щодо пересилання пакетних даних по мережі. Маршрутизатор підключається до мережі Інтернет, веде пересилання даних через мережу або комп'ютер, підключеним до них, створюють захист локальної мережі від зовнішніх загроз, контролюють доступи різних користувачів до ресурсів Інтернету, надають IP-адреси, шифрують трафік і т.д.
Маршрутизатори бувають трьох класів: верхнього, середнього та нижнього.
Найпродуктивнішим є верхній клас роутерів. Вони застосовуються для об'єднання робочих локальних мереж, підтримують більшість протоколів та інтерфейсів і здебільшого мають велику кількість портів.
Пристрої середнього класу використовують для створення та формування менших мережевих груп на підприємствах. У таких роутерів зазвичай є 23 порти локальних мереж та 4-8 глобальних. Такі пристрої підтримують найчастіше використовувані протоколи маршрутизації.
Маршрутизатори нижнього класу використовуються для будівництва маленьких локальних мереж і мають кілька портів для різних видів мереж. Ці пристрої розраховані на аналогові з'єднання або низькошвидкісні лінії. Такі роутери досить популярні серед системних адміністраторів, які розширюють міжгрупові мережі.
Переваги маршрутизаторів у тому, що вони не змінюють топологію локальної мережі та успішно долають петлі, що виникають у ланцюгах з комутаторами. Використання маршрутизаторів дає можливість зменшити мережеве навантаження, з'єднати різні типи мереж, що відрізняються протоколами та архітектурою. Часто їх використовують під час переходу з локальної мережі до глобальної.