Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Жорсткі диски

Жорсткий диск 3.5" 500Gb WD (WD5000AAKX)

Жорсткий диск 3.5" 500Gb WD (WD5000AAKX)

В наявності

Жорсткі диски

Жорсткий диск – пристрій для зберігання інформації, побудований на технології магнітного запису. Його відмінність від оперативної пам'яті полягає у тривалому зберіганні інформації, яка у жорсткому диску записується на алюмінієві або скляні (жорсткі) пластини з покриттям з феромагнітного матеріалу.

Характеристики жорстких дисків:

  • Швидкість обертання шпинделя – один із ключових параметрів, від якого залежить швидкодія накопичувача;
  • Діаметр пластин, що впливає на продуктивність пристрою – чим більше діаметр, тим вища продуктивність;
  • Об'єм кеш-пам'яті. Більшість жорстких дисків мають об'єм 8 або 16 Мбайт, хоча є і моделі і з об'ємом кеша в 32 Мбайт. Але як показує практика, жорсткий диск з кеш-пам'яттю 16 Мбайт не має особливих переваг у швидкості в порівнянні з такою ж моделлю з 8 Мбайт кеш-пам'яті;
  • Кількість пластин. Вона безпосередньо не впливає на продуктивність жорстких дисків;
  • Інтерфейс підключення. Вони бувають лише двох видів: IDE та SATA та їх вибір залежить від материнської плати комп'ютера.

Що стосується марки жорсткого диска , то зараз жодна з них не лідирує. Кожен із присутніх зараз на ринку виробників жорстких дисків уже досяг певного рівня якості, зумовленого багаторічною гострою конкуренцією. Технології виготовлення та компоненти дисків, які у своїй більшості поставляються сторонніми виробниками, також близькі до якості. Компанії-виробники жорстких дисків, у яких виникли серйозні труднощі щодо якості та відповідності вимогам, давно зійшли з бігової дистанції, а ті, хто залишився, приділяють першорядну увагу якраз якості та надійності свого продукту.

Показать полностью

Хіти продажів Усі хіти

Показати більше
Telegram