Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Інструмент для монтажу

Інструмент для монтажу

У даному розділі представлений спецінструмент для монтажу обладнання систем безпеки, для обтиску клем та роз'ємів, обпресування кабельних наконечників. Наші інструменти характеризує найвищу якість виготовлення та доступна ціна!

При монтажі обладнання для відеоспостереження необхідно використовувати спеціалізований інструмент.

Інструмент для обтиску компресійних роз'ємів - спеціальний інструмент, який дозволить легко та швидко провести монтаж обладнання. Використовуючи цей тип роз'єму можна легко і просто провести монтаж систем безпеки. При цьому компресійний роз'єм витримує до 100 кг.

Інструмент для очищення кабелів від ізоляції – спеціальний пристрій, який використовують при монтажі систем безпеки, прокладанні телефонного кабелю, інтернет кабелю та багатьох інших цілей. Підходить для різних типів кабелів, дозволить легко та швидко зняти ізоляцію. Інструмент обтиску роз'ємів

Всі роз'єми, перехідники, розгалужувачі живлення, які пропонує компанія «Фортер», відрізняються високою якістю. Ми перша компанія на ринку, яка дає гарантію 12 місяців на всі аксесуари для встановлення та монтажу систем безпеки.

Залишились питання?

Телефонуйте, наші менеджери з радістю нададуть повну та детальну консультацію по всьому асортименту товару.

Показать полностью

Хіти продажів Усі хіти

Показати більше
Telegram