Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Джерела безперебійного живлення 220V


Джерела безперебійного живлення

ДБЖ

Джерело безперебійного живлення – один із пристроїв, що забезпечують захист електроприладів при стрибках напруги. Крім того, ДБЖ можуть забезпечувати електроживлення підключених до нього пристроїв протягом деякого часу після того, як електрика була вимкнена. Це дає можливість завершити роботу з файлом на комп'ютері, вимкнути пральну машину, холодильник або інший електроприлад, який може перегоріти за різких перепадів напруги.
Якщо проблеми з відключенням електрики виникають рідко, краще придбати офлайновий ДБЖ. До речі, вони коштують набагато дешевше, ніж лінійно-інтерактивні моделі.
До недоліків цієї моделі можна віднести тривалий час спрацьовування – до 10 мілісекунд. За цей час може зникнути без збереження файлу, над яким ви працювали тривалий час.
Інтерактивні моделі коштують дорожче, проте вони надійніші при експлуатації в умовах частих відключень електроенергії, і мають менший час спрацьовування - в середньому 2-5 мілісекунди. До того ж принцип їх роботи дозволяє економити кошти за рахунок збільшення ресурсу батареї.
Найефективніше джерело безперебійного харчування - онлайнове, або як його ще називають, ДБЖ безперервної дії. Він працює через акумулятор, вирівнюючи стрибки напруги в режимі реального часу. Це найдорожчі ДБЖ, але в той же час і найнадійніші. Зазвичай, ними запитують непросто комп'ютери користувачів, а сервери, містять великі масиви інформації. Їхньою незаперечною перевагою є миттєве спрацювання при відключенні зовнішнього живлення.
Важливим параметром для ДБЖ є потужність. За цим параметром їх поділяють на три категорії:

  1. Малопотужні – до 1 кВт;
  2. Середні – від 1 до 5 кВт;
  3. Потужні – понад 5 кВт.

Принцип вибору потужності для ДБЖ той самий, що й інших засобів електрозахисту. Вона повинна на 20% перевищувати сумарну потужність активних приладів, або бути в 2 рази більшою за сумарну потужність, якщо ви використовуєте індуктивні прилади.
Наступний параметр, на який варто звернути увагу при купівлі ДБЖ, – час роботи без підзарядки. Як правило, воно становить від 1,5 до 15 хвилин. Подумайте, чи варто купувати найдорожчий прилад, якщо для збереження файлу і створення резервної копії достатньо 2-3 хвилин.
Невеликий лайф-хак. У приміщенні, де ви встановили джерело безперебійного живлення, необхідно регулярно проводити дезінфекцію. Комах приваблює тепло, яке походить від приладу. Тому однією з найпоширеніших причин виходу ДБЖ з ладу є коротке замикання в результаті потрапляння всередину мошок, метеликів, мурах і т.д.

Застаріле обладнання або часті аварії на підстанціях та лініях електропередач є причиною відсутності подачі електричної енергії. Якщо Ви знайомі з такою проблемою не з чуток, тоді джерело безперебійного живлення – чудовий прилад, який позбавить Вас усіх незручностей, викликаних відсутністю електроенергії. Наслідками частого відключення мережі можуть стати поломки холодильників, систем охорони, газових котлів, насосів; можуть з'явитися збої в опалювальній системі та системі водопостачання.

У цьому розділі каталогу Ви обов'язково знайдете джерело безперебійного живлення, яке забезпечить Вас постійною електроенергією. На сайті можна відрегулювати фільтр пошуку, вказавши ті параметри, на які Ви звертаєте особливу увагу при виборі. Також можна визначити максимальну суму, яку Ви можете витратити на прилад, і на сайті з'являться джерела живлення, що відповідають вибраним критеріям. Доступні ціни, найширший асортимент товарів, своєчасна доставка по всій території України та кваліфікована допомога консультантів – все це Ви можете отримати, купуючи товар, що Вам сподобався в нашому інтернет-магазині.

Показать полностью

Хіти продажів Усі хіти

Показати більше
Telegram