Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи контролю протікання води

Модуль розширення Neptun Smart (RS485)

Модуль розширення Neptun Smart (RS485)

В наявності

Система контролю протікання води

Кожен із нас рано чи пізно стикається з проблемою, коли проривають у квартирі чи будинку труби і вода починає накопичувати на підлозі. Як результат затоплення та необхідність робити ремонт. Статистика каже, що внаслідок заливання збитків утричі більше, ніж при квартирному крадіжці. Доводиться міняти все від сантехніки до шпалер, але як уникнути такої проблеми? Допоможуть системи контролю протікання води.

Головні переваги систем

Можливість попередити та зупинити аварію на перших її етапах – це чудова можливість уникнути затоплень та аварій, які відбуваються в системах опалення та водопостачання. Завдяки сучасним системам антизатоплення, пристрої самостійно автоматично відключатимуть подачу води у разі аварії.

Як працюють системи контролю?

Коли на датчик води потрапляє волога, система автоматично подає тривожний сигнал про аварію та сприяє припиненню подачі води за допомогою кульових електроприводів. Тільки після виправлення неполадок подача води знову почнеться. Монтаж системи контролю протікання води можливий як у будинках та квартирах, так і в адміністративних будівлях, магазинах, кафе та ресторанах. Одним словом, система контролю протікання води може бути встановлена в будь-якому місці, де є ризик витоку води з систем, що постачають.
В основі даних систем лежить три головні елементи:

Принцип роботи датчика було описано ваше. Щодо блоку управління, то він сприяє формуванню напруги живлення будь-яких датчиків, які підключені до нього. Кульовим електроприводам блок передає звуковий сигнал про термінову необхідність перекриття води.
Монтаж датчика води можливий у будь-яких місцях, де є ризик протікання води. Система здатна працювати одночасно з 20 приміщенням. Пристрій має дуже маленькі габарити, що дозволяє зручно розташовувати його там, де є потреба.
Кульовий кран оснащений електроприводом, який повністю перекриває подачу води у разі протікання. Монтаж представленого пристрою здійснюється на стояках холодної та гарячої води або на системах опалення.

Асортимент систем протікання води

Всі системи мають різні розміри, параметри залежать від їхнього призначення. Наприклад, кульовий електропривод може мати діаметр 1/2 дюйма, при цьому монтуватися на розводках холодної та гарячої води. Якщо показник діаметра ¾ дюйма, то встановлення доцільне на системах опалення. Для котлів та систем централізованого водопостачання слід вибрати моделі від одного до двох дюймів у діаметрі.
Головна перевага системи контролю протікання води – відсутність необхідності серйозних робіт із системами водопостачання. Монтаж може проводитись як під час ремонту, так і після нього. Отже, Вам не варто турбуватися, що Ваш ремонт вже закінчений, а Ви не встигли купити систему контролю протікання води, адже встановити її можна в будь-який час, коли побажаєте.

В інтернет-магазині "Фортер" є електрокран "Аквасторож", купити який можна за прийнятною ціною. Якщо ви вирішили купити кульовий кран, але не можете визначитися, купити електромагнітний клапан до нього або електропривод, порадьтеся з нашими консультантами. В загальному випадку, електромагнітний клапан купити варто, якщо вам потрібна надійність у плані спрацьовування, в той час як електропривод простий у використанні та унеможливлює зміщення робочих елементів при відключенні електрики.

Показать полностью

Хіти продажів Усі хіти

Показати більше
Telegram