Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Товари категорії - Серверні шафи та комплектуючі

Серверні шафи та комплектуючі


Монтажні шафи

Останнім часом велика кількість промислових підприємств почала спеціалізуватися та продавати монтажні шафи різного призначення, розміру та характеристик. Найпопулярнішими вважаються моделі, що мають 10 та 19 дюймів. Таке монтажне обладнання використовується для встановлення та захисту від зловмисного розтину. Такі монтажні шафи допоможуть захистити майно від пошкодження комутаційними, розподільчими, електротехнічними та іншими інструментами.

Особливості монтажної шафи на 10 дюймів

Монтажні шафи

В основі монтажних настінних шаф на 10 та 19 дюймів лежить метал та/або скло. Стандартні параметри моделі на 10 дюймів становлять від 200 до 600 мм, причому висота сягає від 6U до 18U. На виробництві комутаційні шафи одержують покриття проти корозії та захисно-декоративне покриття . Колірна гама найчастіше створюється відповідно до альбомних стандартів. Найчастіше в асортименті конструкція можна зустріти сірий та чорний колір. Для кожної шафи передбачені спеціальні кронштейни для кріплення на поверхню стіни, причому монтаж проводиться як усередині, так і зовні. Дизайн моделей радує, адже він сучасний і дозволить використовувати їх як у звичайних офісах, так і в серверних приміщеннях. Якщо у вибраному приміщенні трохи телекомунікаційного обладнання, то встановлення такої шафи буде більш ніж доцільним. Більшість представників шаф оснащена перфорацією, яка дозволяє вентилюватися повітрю всередині конструкції. Деякі виробники додатково обладнають свою продукцію блоками вентиляторів, які встановлюються знизу або зверху шафи.

Особливості монтажної шафи на 19 дюймів

Комутаційні шафи на 19 дюймів на виробництві оснащуються кабельними вводами, які мають місце знизу та зверху конструкції. Щоб монтаж шафи був зручнішим, додатково передбачається комплектація монтажною планкою. Конструкція у представленому форматі найчастіше оснащена знімними бічними панелями та розбирається для зручнішого переміщення. Також у настінній шафі присутні монтажні рейки, які дозволять зробити монтаж аксесуарів та обладнання з форм фактором на 19 дюймів. Їхня установка може бути дискретною по глибині.
Загалом, монтажні шафи на 10 та 19 дюймів для кріплення на стіну порадують покупця своєю продуманою конструкцією, яка дозволяє проводити монтаж навіть недосвідченим людям та досить швидко. Слід зазначити і надійність під час використання. При необхідності кілька конструкцій можна з'єднати в єдину секцію та отримати досить містку шафу для різноманітного обладнання.

Хіти продажів Усі хіти

Показати більше
Telegram