Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Карти пам'яті


У сучасному світі техніки найпопулярнішим видом носіїв інформації є флеш-карта, яка змусила більшість з нас забути про диски, дискети, касети та інші технічні хитрощі, які давно вийшли з моди і втратили актуальність. Безперечно, у карти пам'яті є безліч переваг перед іншими носіями, головні з яких - це простота в експлуатації, компактність розмірів, невелика вага, надійність. Асортимент флеш-карт настільки величезний, що змусить замислитись щодо вибору оптимальної кожного з нас.

Отже, критерії вибору флеш-картки:

  • Об'єм . Це, мабуть, перше, що цікавить покупця. Тут важко радити, який обсяг є найправильнішим. Потрібно просто виходити з майбутніх потреб та можливостей пристрою, для якого призначено картку пам'яті. Якщо ж у приладі немає обмежень щодо карти пам'яті, що використовується, то краще вибирати максимальну за обсягом, тим більше, що більше обсяг карти, тим вигідніше її вартість;
  • Клас швидкості . У SD-карток їх п'ять. Швидкість запису позначена в назві класу та вимірюється в мегабайтах за секунду. Найоптимальнішим класом, виходячи з вартості карти, є 6. Карти зі швидкістю 10 мегабайт в секунду коштують набагато дорожче, але особливих переваг не мають. Наявність адаптера (якщо це картка micro-SD).

Якщо картка буде використовуватись у кількох гаджетах, то краще використовувати micro-SD та адаптер . І тут необхідно враховувати ще й електричну надійність адаптера. Карти пам'яті в пристроях інтернет-магазину «Фортер» мають високу якість. Наші переваги: наявність товару на складі, швидке та оперативне обслуговування, доставка по Україні, кваліфікований персонал, технічна підтримка.

Показать полностью

Хіти продажів Усі хіти

Показати більше
Telegram