Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Товари категорії - Оповіщення та озвучування

Підсилювач IPA AUDIO IPA-PA

Підсилювач IPA AUDIO IPA-PA

В наявності

Оповіщення та озвучування


Системи оповіщення та озвучування

Системи оповіщення та озвучування – це комплекс пристроїв та дій, покликаних донести інформацію до певного кола слухачів за допомогою трансляції повідомлень, оголошень, музики. Як джерела сигналів для таких систем виступають будь-які аудіоприлади, у тому числі програвачі, радіоприймачі, комп'ютери та мікрофони. Системи оповіщення мікшують і адаптують сигнали для створення максимально комфортного середовища для слухача: при подачі оголошення вщухає фонова музика, перед трансляцією повідомлення подається сигнал, що привертає увагу, і т.д. Ці невидимі системи стали нашими супутниками у метро, на залізничних, автостанціях, в аеропортах, навчальних закладах, банках, торгових та розважальних центрах, на конференціях та семінарах.

Мовленнєве та музичне оповіщення та озвучування можливе при спільній роботі різних видів обладнання, до яких відносять гучномовці, підсилювачі сигналу, мікшери, мікрофони, консолі і т.д. Всі ці пристрої можуть працювати при автоматичному або напівавтоматичному управлінні, створюючи різні види систем, що розрізняються за способом оповіщення, поділом на зони, специфікою будівлі, розміром і поверховістю та іншими характеристиками.

Системи оповіщення та озвучування

Гучномовці в системах оповіщення виконують роль перетворювачів електричних сигналів у звук та випромінювачів цих сигналів у простір. Вони можуть кріпитися на різні площини, у зв'язку з чим і діляться на настінні, стельові, панельні та навісні, а також працюють на вулиці та в приміщенні. Залежно від умов застосування, гучномовці можуть наділятися захисними властивостями, такими як протиударність, водо- та пиленепроникність, протистояння механічним впливам та перепадам температур.

Підсилювачі звукових сигналів покликані вирішувати завдання потужності звуку та перешкод у трансляційних системах. Спосіб обробки сигналу та визначає види цих пристроїв (Аналогові, імпульсні, цифрові). Підсилювачі можуть бути вбудованими в будь-які прилади або бути незалежними пристроями для підключення до джерел звуку.

За подання повідомлень слухачеві в системах оповіщення відповідають мікрофони, різні види яких різняться за способом встановлення, конструкції, максимальною відстанню від підсилювача та наявністю додаткових функцій.

Ці, а також готові комплекти пристроїв систем оповіщення та озвучування, різноманітні аксесуари, покликані спростити монтаж, налагодження, експлуатацію систем, пропонує компанія «Фортер». На наших інтернет-сторінках вам надається можливість ознайомитися з асортиментом нашої продукції, вивчити її характеристики та властивості, порівняти вартість та прочитати відгуки наших постійних покупців.

Хіти продажів Усі хіти

Показати більше
Telegram