Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Гучномовці


Гучномовці, рупори, мегафони

Гучномовці, рупори, мегафони, мікрофони, підсилювачі

Кінцевим пристроєм будь-якої системи оповіщення та озвучування є гучномовці, що забезпечують гучне відтворення звукових сигналів за рахунок поширення в навколишньому середовищі утворених електричних сигналів звукових хвиль. Завдання, що вирішуються гучномовцем, залежать від його якості і безпосередньо від параметрів якості інформації, що доноситься до аудиторії, а оскільки йдеться про системи аварійного оповіщення, то і життя людей.

Гучномовці класифікуються за різними критеріями, такими як спосіб перетворення сигналу, динамічний діапазон, місце і спосіб установки, особливості конструкції. У системах оповіщення перевага надається електродинамічні дифузорним гучномовцям, бувають настінними, стельовими, звуковими колонами, а також рупорним пристроям і мегафонам.

У конструкцію цих приладів включається одна або кілька головок випромінювання, акустичне оформлення і, якщо є необхідність, регулятори потужності, фільтри і трансформатори. Головки гучномовців односмугових налаштовані один частотний діапазон, многополосных – на різні (два і більше). Для рупорних характерне акустичне оформлення як жорсткого рупора.

Мегафони відрізняються мобільністю та рупорною формою корпусу. Більшість моделей обладнано ручкою або плечовим ременем і мають ряд додаткових функцій, таких як можливість харчуватися від прикурювача автомобіля, що записують пристрої у конструкції, сирена та свисток. Останні призначені для подачі сигналів, що привертають увагу. За допомогою функції запису користувачі можуть створювати стандартні звукові повідомлення для відтворення їх згодом нескінченну кількість разів.

Однією з найважливіших характеристик гучномовців є потужність, коли пристрій видає певний рівень звукового тиску (94 дБ) певному відстані (1 м) в частотному діапазоні 100…8000 Гц. До інших, не менш важливих характеристик відносять електричний опір, частотну характеристику, чутливість пристрою, максимальний звуковий тиск, різницю між ним та його мінімальним значенням, КПД гучномовця, резонансну частоту головки.

Необхідна для системи оповіщення кількість гучномовців визначається за геометричними параметрами будівлі, зокрема – за площею його частини, де знаходиться потенційна аудиторія.

Для закритих приміщень рекомендують стельові гучномовці , що найбільш рівномірно розподіляють звук, в галереях і на відкритих просторах краще використовувати рупорні прилади, висока спрямованість звуку яких буде саме до місця. У приміщеннях з високими стінами встановлюють динаміки на довгих шнурах (підвісні), підвісні або звукові колони. Купити гучномовець Ви можете будь-якого типу, який максимально ефективно діятиме на Вашому об'єкті.

Показать полностью

Хіти продажів Усі хіти

Показати більше
Telegram