Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

10 фактів, чому IP відеоспостереження – найкраща із систем!

Новини та статті 19/11/2014

Рис.1 Схема побудови IP-відеоспостереження

  1. Вирішення проблеми черезрядкової розгортки, в якій працюють аналогові відеокамери, результатом якої при відображенні об'єктів, що рухаються, є розпливчастість. Завдяки використанню в мережевих камерах прогресивного сканування формується єдиний кадр, що забезпечує абсолютно чітку картинку, навіть якщо в об'єктив потрапляє об'єкт, що переміщається на великій швидкості.
  2. Застосування технології Power over Ethernet, що вирішує питання подачі живлення, оскільки позбавляє необхідності підключення силової інфраструктури для подачі живлення. Всі камери в мережі живляться від комутаторів, які підтримують стандарт Power over Ethernet, недоступний для аналогового обладнання.
  3. Мегапіксельна роздільна здатність камер IP, що більш задовольняє запити сучасних користувачів до роздільної здатності, що дозволяє розглядати найдрібніші деталі з об'єкта спостереження.

CoVi Security NVK-3003 WI-FI IP KIT комплект видеонаблюдения

Мал. 2 Комплект IP-відеоспостереження від компанії "Фортер"

  1. "Розумне" відео на основі впровадження в IP-системи детекторів руху, системи управління подіями, обробки тривожних сигналів. Тепер система сама приймає рішення щодо відправлення відео, інформування оператора, протидії вторгненню. Це дозволяє підвищити ефективність використання ресурсів устаткування, аналітичних можливостей системи.
  2. Контроль PTZ-камер та портів по тому кабелю, який транслює відео, на відміну від аналогових систем, в яких вирішення цього завдання вимагає прокладання додаткового кабелю. Цифрові порти введення та виведення служать для прийняття та обробки тривожних сигналів із датчиків.
  3. Вбудований звук, що синхронізується з відеосигналом у порівнянні з аналоговим обладнанням, де для цієї мети виділяються окремі аудіолінії.
  4. Безпека передачі сигналу завдяки шифруванню відео, що посилається по мережі, виключає несанкціоновані підключення.

Covi Security NVR-1700A IP-регистратор

Рис.3 IP-відеореєстратор від компанії "Фортер"

  1. Гнучкість та рентабельність інфраструктури без необхідності застосовувати дорогі спеціальні кабелі, подовжувачі для трансляції відео та кабельні системи для живлення, передачі сигналів із датчиків, що управляють команд.
  2. Повністю цифрові рішення, у яких зображення кодується у цифрову форму якось і у такому вигляді, без усіляких перетворень передається відеореєстратор.
  3. Сумарна фінансова вигідність системи. Поряд із вищою вартістю IP-обладнання всі інноваційні рішення в результаті показують зниження витрат на вкладення та експлуатацію. Адже тут варто враховувати вартість не тільки камер, а й каналу, інструментів зв'язку та інфраструктури, що використовуються.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram