Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

10 порад щодо вибору сигналізації

Новини та статті 19/08/2015

Нещодавно друг звернувся до мене з проханням допомогти вибрати та купити автосигналізацію, і ми разом почали читати статті про правильний вибір. Отримавши багато інформації, я вирішив зібрати 10 порад, за якими Ви гарантовано оберете необхідну Вам сигналізацію.

  1. Не вибирайте сигналізації, що мають дуже низьку вартість. Будь-який товар за низькою ціною не зможе гарантувати високу продуктивність і якісну роботу. Більшість автосигналізацій з Китаю мають велику кількість похибок у роботі, при цьому швидко ламаються і не можуть гідно забезпечити безпеку машини.
  2. Найкраще купувати автомобільні сигналізації світових брендів, які встигли зарекомендувати себе. В інтернеті дуже багато інформації про відомих виробників, а також багато відгуків. Тому вибір зробити нескладно.
  3. Перед покупкою охоронної системи визначтеся, де буде розміщена сигналізація. Якщо ви залишаєте машину поряд з будинком, підійде практично будь-який варіант, що має стандартний набір функцій. Якщо ви залишаєте авто в гаражі або на відстані від будинку, то краще купити модель з повідомником, щоб отримати своєчасне повідомлення.
  4. Визначтеся з функціоналом, який вам потрібний, щоб надалі не переплачувати. Якщо ви плануєте купувати багатофункціональну сигналізацію, то повинні бути впевнені, що всі функції Вам знадобляться.
  5. Небажано купувати старі моделі сигналізацій, адже їх принцип роботи може бути невідомим майстрам у сервісних салонах. Причому викрадачам навпаки не важко буде зламати автомобіль.
  6. Багато водіїв при покупці звертають увагу на оформлення та дизайн брелока. Насправді слід звертати увагу на всі переваги та недоліки конкретних моделей охоронної системи, а не зовнішній вигляд брелока.
  7. Перед покупкою перевіряйте комплектацію товару. Базова комплектація повинна складатися з двох брелоків, необхідних дротів, сирени, блоку, а також датчика удару та інструкції. Сирени іноді відсутні у комплекті, тоді вони купуються окремо.
  8. Для покупки вибирайте надійні магазини, наприклад, в інтернет-магазині Фортер ви зможете заощадити та отримати гарантовано якісну продукцію.
  9. Для підвищення безпеки автомобіля однієї сигналізації буде недостатньо. Бажано додатково встановити механічний захист у вигляді замку для КПП або капота та іммобілайзера.
  10. Установку сигналізації небажано здійснювати своїми руками, краще довірити справу фахівцеві, адже від правильного підключення та обладнання залежатиме подальша експлуатація.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram