Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

7 рішень для передачі відеосигналу. Який тип передачі оберете Ви: по коаксіалу, кручений парі або оптоволокну?

Новини та статті 18/12/2014

Рис.1 7 рішень для передачі відеосигналу

  1. Передача сигналу по коаксіальному кабелю в стандарті Ethernet – на сьогоднішній день найбільш затребуваний спосіб трансляції даних, оскільки саме мережне відеоспостереження зараз є найпопулярнішим. Автором технології стала каліфорнійська компанія Channel Vision. На нього можна перейти без заміни існуючої кабельної проводки, що робить метод дуже виправданим у багатьох економічних проектах. Тут усуваються перешкоди та узгоджується хвильовий опір для запобігання виникненню в кабелі відбитої хвилі.
  2. Передача HD-SDI по оптоволокну, для чого використовується відповідний інтерфейс та коаксіальний кабель (розробка OT Systems). Відстань між приймаючим та передавальним пристроями досягає 200 метрів – відстань, цілком достатня на нинішньому етапі розвитку цього стандарту. З використанням пари пристроїв NHD100 Micro сигнал збільшується до 20 км, а підключення оптичного мультиплексора дозволяє транслювати дані до кількох камер.
  3. Передача Ethernet по коаксіалу або кручений парі від ComNet - економічний спосіб з пропускною здатністю 100 Мбіт/сек на відстані до півтора кілометра.
  4. Використання крученої пари для передачі відео, команд управління та живлення від LAN Power Systems. Виробник декларує довжину тракту в 1,4 км з автоматичною корекцією яскравості та різкості. Застосовуються кабелі 5-ї категорії та вище. Пристрої не потребують живлення.
  5. Передача Ethernet по оптоволокну та коаксіалу, виробник Sigura ECO-plug. При підключенні до виходу камери пристрій транслює відео у форматі IP по коаксіальному кабелю та оптоволокну. Ці засоби перетворення відеосигналу обладнуються всередині камери і відрізняються компактністю і простотою інсталяції камери, в яку вони вбудовані.
  6. Передача Ethernet та композитного відеосигналу по коаксіалу від компанії Altronix – технологія трансляції відео від декількох мережевих камер по одному коаксіалу з пропускною здатністю 25 Мбіт/сек або одночасної трансляції одного композитного сигналу відео та трафіку Ethernet від мережевої камери по тому ж коаксіалу. Метод застосовується у разі потреби транслювати композитний сигнал безпосередньо на дисплей, а інформацію Ethernet – в IP-систему. Дальність передачі без підсилювача обох випадках до 500 м.
  7. Живлення та Ethernet по коаксіальному кабелю від Panasonic з умовою використання камер цього ж бренду. Застосовуються два адаптери, з'єднані коаксіалом. Відстань залежить від категорії кабелю може досягатиме до 2 км.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram