Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

7 важливих порад щодо вибору домофону для квартири або приватного будинку

Думки експертів 09/12/2014

Рис.1 Відеодомофон для квартири чи будинку


Що таке відеодомофон і чим він відрізняється від інших домофонів

Насамперед, відеодомофон дозволяє не лише чути, а й бачити відвідувача вашого будинку. Він являє собою панель виклику з компактною відеокамерою (або декількома камерами) і відеомонітор. Цей пристрій має широкий спектр можливостей: від простого чорно-білого зображення на моніторі до запису відео з передачею на комп'ютер або смартфон.

Рис.2 Відеодомофон модель Arny AVD-700HS


Вибір відеодомофону: з чого почати?

Щоб з'ясувати, який саме відеодомофон вам підійде, потрібно визначиться з вимогами до пристрою. Основні технічні характеристики та функції відеодомофонів можна позначити кількома пунктами:

  1. Зображення: кольорове або чорно-біле. У деяких моделях є можливість налаштування яскравості, контрастності, насиченості кольору, що дозволяє отримати максимально якісну картинку.
  2. Збереження та передача інформації. Існують пристрої, що показують зображення лише в реальному часі, а є ті, що роблять фото чи записують відео. Є також можливість передачі інформації на комп'ютер або мобільний пристрій.
  3. Відеоавтовідповідач. У деяких домофонах є функція автоматичного запису відео в той час, коли вас немає вдома. Спрацьовує при натисканні кнопки дзвінка на панелі. Запис можна буде переглянути та за бажання видалити.
  4. Кількість камер. Найпростіші відеодомофони оснащені камерою відеопанелі, яка фіксує ситуацію біля вхідних дверей. У більш складних моделях можна підключити додаткові камери і бачити, що відбувається на сходовому майданчику, тамбурі, біля ліфта, на парковці.
  5. Прихована камера. Замість зовнішньої відеокамери може також застосовуватися вбудоване вічко, яке нічим не відрізнятиметься від звичайного вічка.
  6. Замок. У пристроях використовується електромеханічний або електромагнітний замок. Електромеханічний відкривається зовні ключем, і за відсутності живлення залишається відкритим. Електромагнітний замок відкривається за допомогою електронних ключів чи proxi-карт. Останній вважається більш надійним та довговічним, але за відсутності живлення не працює, а також встановлюється не на будь-які двері.
  7. Виклична панель. Вона може бути пластиковою чи металевою. Пластикову панель легко зламати, вона не призначена для встановлення на вулиці. Хороша панель має бути стійкою проти механічних пошкоджень та будь-яких погодних умов.

Відеодомофон модель Arny AVD-820M


Варто також звернути увагу

Розібравшись із технічними характеристиками, потрібно ще визначитися з бюджетом. Зазвичай відеодомофони з широким набором можливостей мають більш високу вартість. Крім того, ціна пристрою залежить також від розміру монітора, матеріалу корпусу та інших параметрів.

При встановленні потрібно враховувати, що складові домофонної системи з'єднуються проводами. Крім того, для нормального функціонування пристрою потрібна напруга 220V.

При виборі не варто забувати про такі важливі моменти, як термін гарантії на обладнання та відповідність товару стандартам якості (чи є державний сертифікат якості на цю продукцію).

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram