Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

AHD - нова технологія аналогового HD

Новини та статті 02/04/2015

Появились новые серийные образцы регистраторов и камер с качеством HD (720р), при этом передача сигнала – аналоговая AHD.

Данная технология была объявлена компанией CoVi Security, которая и получила это наименование, еще полгода назад, а уже весной этого года разработчик продемонстрировал ее. Получить тогда образец для испытаний не удалось.

А сейчас в интернете много различных предложений о системах видеонаблюдения и камерах технологии AND, которая обещает быть «значительно лучше» всем известной CVI.

Поставщики гарантируют «более цветное и более четкое» изображение и это с учетом того, что все основные параметры форматов, которые определяют качество изображения, остаются аналоговыми.

Это вызывает определенные сомнения, особенно учитывая обилие регулировок для настройки параметров изображения и в камере, и в регистраторе.
Говорить при сравнении о контрастности, цветности, яркости и четкости изображения, предполагая под этим всем не синоним разрешения, не имеет никакого смысла.

По-видимому, именно поэтому разработчики начинают динамично «толкаться локтями».

В таблице 1 компания CoVi Security представила преимущества технологии AHD.

Преимущества технологии AHD
 

Причому помітити на ринку камеру AHD формату 1080р з аудіо каналом досить складно.

Трохи некоректно при аналоговому методі вимірювати дальність передачі, так як у різних виробників кабелі дуже відрізняються, а спотворення кольорів і зниження дозволу збільшуються плавно, і для визначення межі немає критеріїв.

Схоже, всі давно забули про старі телевізійні стандарти якості.

На фотографіях 1 та 2 зображені стоп-кадри систем CVI AHD.

Стоп-кадры систем CVI AHD
 
Стоп-кадры систем CVI AHD
 

Можна зробити висновок, що зображення загалом ідентичні. Як показує практика, якість кабелю та його довжина при аналоговій передачі HD більше впливає на колір та його передачу, але не на роздільну здатність зображення.

На фотографіях 3 і 4 показані фрагменти клину, які об'єднані для оцінки горизонтальної роздільної здатності телевізійної таблиці при різній довжині кабелю систем CVI AHD.

Фрагменты клина при разной длине кабеля систем CVI AHD

Фрагменты клина при разной длине кабеля систем CVI AHD
 

На фотографіях 5 і 6 для тих самих умов показані колірні шкали таблиці.

Цветовые шкалы таблицы
 
Цветовые шкалы таблицы
 

З вище описаного випливає, що вихідні параметри технології ідентичні. Крім того, є припущення, що технічні принципи, закладені в ці варіанти, дуже близькі. Адже, нехай і чорно-білому варіанті, але реєстратор AHD може сприймати сигнали від камер CVI. А зміна значення піднесеної кольору буде достатньо для втрати кольору. З камерою AHD та реєстратором CVI трохи гірше. Окрім відсутності кольору, зображення зсунуто по горизонталі та нестійке.

 

Висновки

Конкуренція, яка існує всередині технології аналогової передачі зображень HD, суттєво уповільнюватиме процес впровадження цієї техніки. Очевидно, ринок відеоспостереження очікує універсальне обладнання для аналогової передачі HD зображення. Вже зараз можна побачити реєстратори, які можуть працювати з композитними сигналами CVI, PAL або IP, AHD і навіть HD-SDI.

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram