Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Аксесуари для GoPro HD Hero: індивідуальні риси екстриму

Новини та статті 28/09/2015
Ті, хто любить екстрим у всіх його спортивних проявах, не можуть не відобразити на відео свої пригоди. Справді, приємно згадати відчуття крутого віражу на мотоциклі або божевільний спуск із гори на велосипеді. Проте, екшн-камери, які використовуються для зйомки, часто потребують додаткових аксесуарів. Давайте розглянемо, у яких.
Будучи затятим веломандрівником на далекі відстані, я можу порадити звернути увагу не тільки на системи кріплення, які традиційно оновлюються одразу після придбання екшн-камери. Наведу приклад того, що потрібно "прорахувати" і які купити аксесуари для GoPro Hero в першу чергу.

Экшн-камера GoPro Hero 4

Особливості камери GoPro HD Hero

Попередньо зазначу, що цей гаджет характеризується невеликою вагою, компактними розмірами, наявністю водонепроникного корпусу, тобто. практично він підходить всім типів екстремального відпочинку: наземного, водного і навіть повітряного (парашутизм, дельтапланеризм тощо.). В активі відеокамери розвинена сучасна операційна система, відмінні параметри відео- та фотозйомки, велика кількість показників, що настроюються.

Экшн-камера GoPro Hero4

Які аксесуари потрібні для GoPro HD Hero?

Оскільки в моїх подорожах часто буває, що джерела електроенергії недосяжні, довелося звернути увагу на акумулятор. Виходом із складних ситуацій є додаткове джерело енергії. Дві батареї дозволяють працювати в режимі заряджання однієї, тоді як друга знаходиться в роботі. Обов'язково треба придбати зарядний пристрій, що працює як від бортової мережі автомобіля, так і від мережі 220 В.

Зарядное устройство для экшн-камер GoPro

Унікальна місцевість потребує наявності штатива. Він дозволяє зняти відео без ефекту тремтіння рук або шолома. Кадри виходять статичні та добре вкладаються у відеофільм.
Виробники необхідних атрибутів для action-камер врахували вимоги сноубордистів та лижників. Варіанти кріплення на шоломі, на лижному костюмі, на палиці чи лижах, сноуборді – все можна реалізувати. При цьому різні кути установки забезпечать незабутні кадри гірського спуску.

Крепления для GoPro Hero 4

Любителі водних розваг також не залишилися непоміченими. Крім того, що йде в штатному комплекті постачання водонепроникного корпусу, корисно придбати корпус-поплавець. Він забезпечить непотоплюваність камери, яке яскраві забарвлення дозволяють її швидко знайти у разі втрати з водного мотоцикла, дошки серфінгіста і т.п.


Корпус-поплавок для камеры HD Hero

На окремий рядок заслуговують поляризаційні фільтри. Їхнє завдання забезпечити захист кадрів від засвічення сонячним відблиском від льоду, снігу та інших поверхонь. Блокування надто яскравого світла, підвищення контрастності, застосування спеціальних вставок від запотівання – хороший спосіб отримати реальне відео на згадку про відпочинок.


Поляризационный фильтр

Не полінуйтеся придбати надійну сумку або чохл, здатний захистити цілісність корпусу та об'єктива GoPro при транспортуванні або зберіганні. Необхідний перелік аксесуарів доступний у каталозі інтернет-магазину Фортер!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram