Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Акустомагнітні антикрадіжні системи

Новини та статті 03/02/2016

Боротьба з злодіями – основне завдання служби безпеки магазинів самообслуговування. Акустомагнітні «антикражки» ефективно реагують на будь-яку спробу винесення товару без оплати та без деактивованої спеціальної мітки, на яку реагують приймальні модулі. Таким чином, керівництво торгового центру чи мінімаркету суттєво зменшує незворотні втрати в оборотному капіталі свого бізнесу. Зауважимо, що чим більша торгова площа «підконтрольного» антикрадіжному обладнанню об'єкта, тим більший обсяг товару (і сума, звичайно ж) буде збережено для сумлінних покупців.

Вигляд систем, що описується, може успішно функціонувати в сусідстві з пристроями відеоспостереження, кнопками виклику охорони і т.п. Розглянемо принципи, на яких базується робота одного з видів такого сторожа.

Купити акустомагнітну антикрадіжну систему вважають за краще для захисту найрізноманітнішого асортименту.

Акустомагнитная противокражная система

Вона є високоефективною навіть для бібліотеки. В основі технології лежить обладнання типу однобітного транспондера. Пояснимо чому так.

Один біт в інформаційних системах означає можливість передачі нуля (логічне НІ) чи одиниці (логічне ТАК). Транспондер у застосуванні до описуваної системі - мітка, що несе на собі зазначений 0 або 1. Отже, модуль виявлення може зчитувати з мітки інформацію - або вона в зоні виявлення, або ні. Виконана у вигляді бирки, жорсткого датчика, етикетки невеликих розмірів, вона проектує ці властивості на товар, до якого прикріплена.

Що це означає для інспекторів охорони? - якщо мітка не деактивована, значить, товар, який проносять повз антен – крадений. Далі справа техніки довести спробу крадіжки до логічного кінця, що передбачається внутрішніми інструкціями служби безпеки.

Мітка акустомагнітної «протикрадіжки» містить смужку магнітотвердого металу і незакріплену (має можливість здійснювати коливання) смужку з аморфного металу. Потрапляючи в магнітне поле, остання починає коливатися через ефект магнітострикції, що уловлюється відповідними датчиками. Тривожний сигнал подається на світлозвукову сигналізацію або пульт оператора (за бажанням).

Метка акустомагнитная

Деактивація такої мітки здійснюється шляхом розмагнічування закріпленої смужки. Оскільки ефект магнітострикції є оборотним і після продажу попереднього товару мітка (певної конструкції) може залишатися в магазині, то її можна активувати простим намагнічуванням і встановити новий товар, що поставляється зі складу на полиці. Робоча частота акустомагнітної антикрадіжної системи – 58 кГц (ультразвук, який не чує людського вуха).

Часто до недоліків описуваного обладнання відносять підвищену вартість через складність конструкції міток і тривожного сигналу електроніки. Однак, при тривалому терміні експлуатації цей недолік зникає за рахунок багаторазового використання сигнальних елементів. Також до недоліку можна віднести і відносну складність кріплення до товару та «псування» його виду, проте цей момент нівелюється рядом переваг:

  • висока ефективність проти однотипними конкурентами (95% - коефіцієнт спрацьовування);
  • частотний діапазон в 58 кГц найменш схильний до спотворень, отже мінімальна кількість помилок детекції товару;
  • деактивація - безконтактна, а значить, мітку можна розміщувати всередині упаковки;
  • роботи з настроювання акустомагнітної системи здійснюються програмним способом;
  • технологія цієї «антикражки» застосовується на будь-яких торгових майданчиках.

В інтернет-магазині Фортер Ви знайдете все необхідне обладнання, починаючи від захисних датчиків та закінчуючи воротами та сферичними дзеркалами від таких виробників як: Antikrazka, Megaplast Kladno, RegSys.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram