Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Антикражні системи для одягу. Захист товарів від розкрадання у торгових залах

Новини та статті 08/12/2015

Магазин – стабільний інструмент отримання прибутків для його власника. Звичайно, є об'єктивні економічні причини для його відкриття чи закриття, але у процесі торгівлі потрібно вміти захищати його прибутковість. Антикражні системи – ефективний інструмент у цій справі.

Перед тим, як придбати таку систему безпеки, необхідно розглянути всі існуючі на ринку подібні рішення. Отримати професійну консультацію, а заразом і прийнятні ціни можна у консультантів онлайн-магазину Фортер.

Характеристика розкрадань у магазинах одягу:

  • загроза від злодіїв, клептоманів, які просто забули сплатити товар відвідувачів;
  • "внутрішня" загроза - від власного персоналу.

Мета антикрадіжних систем - оповіщення інспекторів служби безпеки або адміністрації об'єкта про спробу винесення неоплаченого товару за межі торгового залу та розрахунково-касової зони. Вони характеризуються ефективністю, невибагливістю в обслуговуванні, простоті експлуатації. Розрізняють такі технології, на яких вони базуються:

  • акустомагнітні (працюють на радіохвилі 58 Гц);

Противокражная система акустомагнитная

  • електромагнітні (діапазон робочих частот від 16 Гц до 12,5 кГц);
  • радіомагнітні (працюють на кількох частотах – 71,218 Гц, 8,2 МГц);
  • радіочастотні антикрадіжки (працюють на частоті 8,2 МГц).

Радиочастотная антикражная система

Для магазинів одягу, взуття, аксесуарів до них найефективнішою показала себе система протидії крадіжкам, заснована на радіочастотній технології (8,2 МГц). Мітка цієї системи – коливальний контур із котушки індуктивності та мікроконденсатора при попаданні в електромагнітне поле активує світлову та звукову сигналізацію. Оскільки мітки з фольги на паперовій основі легко екранувати шматочком металу або навіть просто монетою, їх роблять у вигляді стійкого до механічних пошкоджень та екранування пластикового брелока, що прикріплюється за допомогою спеціальної голки.

Радіочастотні протикрадіжні системи для магазину одягу відрізняються тривалим терміном використання, невисокою вартістю міток, великою шириною контрольованих проходів. На них практично не впливають такі умови експлуатації як: температура в приміщенні, навантаженість проходів і т.д.

Каталог інтернет-магазину Фортер містить повний спектр радіочастотного протикрадіжного обладнання – мітки, ворота, тросики, гвоздики, знімники, інші додаткові аксесуари.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram