Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Антикражні системи для товарів на стелажах

Новини та статті 27/03/2016

Захист магазинів роздрібної, а тепер дедалі частіше оптової торгівлі від крадіжок, дедалі частіше стає першочерговим завданням власника. Пов'язано це із кількома чинниками. Насамперед зростання небезпеки крадіжок пов'язане зі зростанням цін. І відкрито розташовані товари наражаються на все більший ризик бути «викраденими». По-друге – фіксується зростання кваліфікації злодіїв.

Статистика свідчить, що місячні втрати торгового залу можуть становити 5% від товарообігу. З них – до 50% становлять крадіжки покупцями. Решта – помилки пересортиці, документального оформлення (до 10%) та несумлінність персоналу (до 40%).

Захист від крадіжок на стелажах – особлива «точка» застосування сил виробників антикрадіжного обладнання. Інтернет-магазин Фортер надає покупцям широкий вибір таких пристроїв, застосування яких суттєво зменшить небезпеку крадіжки. Крім їх придбання необхідно у майбутньому ретельно стежити за новинками у цій сфері.

Каталог Фортер містить класифіковані за низкою ознак антикрадіжні системи для стелажів. Серед них знайомі будь-якому відвідувачу на вигляд:

  • різноманітних сферичні дзеркала (настінні, стельові купольні та ін.);
  • захист вітрини;
  • захисні датчики;

Защитный датчик

  • захисні позначки на товарі.

Як правило, все наведене обладнання працює за радіочастотною або акустомагнітною технологією (крім дзеркал). Принцип – на товарі (або пакувальній коробці) розміщується спеціальна мітка, на яку реагує рамка воріт під час спроби несанкціонованого винесення речей чи продуктів. Сигнал тривоги може подаватися у світловому чи звуковому вигляді. Щоб пронести оплачений товар, необхідно деактивувати мітку за допомогою спеціального знімача або деактиватора, які можна купити в інтернет-магазині Фортер.

Работа антикражной системы

Якість та ефективність наведеного обладнання гарантовані такими виробниками як: Megaplast Klando, RegSys, Antikrazka.

Сигналізація для відкритих вітрин – унікальне обладнання антикрадіжних систем. Наприклад, у можливостях "серця" такої системи - Antikrazka Spider:

  • підключення до 24 датчиків;
  • резервоване харчування (акумулятор, що забезпечує до 4-х годин автономної роботи);
  • керування здійснюється ключем TouchMemory або дистанційним пультом;
  • час взяття під охорону – до 3 секунд;
  • невеликі габаритні розміри.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram