Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Антикражні системи – найкраща допомога для служби охорони

Новини та статті 03/08/2015

Крадіжки товарів з магазинів та супермаркетів – нерідке явище. У великому потоці покупців у години пік службі охорони нелегко розглянути нечесного відвідувача. Для повного контролю торгового залу необхідне спеціальне протикрадіжне обладнання, яке чітко зафіксує таке правопорушення. Встановлення антикрадіжних систем знизить збитки магазину та окупить витрати на їхнє придбання.

На ринку цього обладнання представлені розробки багатьох компаній. Про існуючі на сьогоднішній день системи захисту ми сьогодні поговоримо.


Види антикрадіжного обладнання

Найбільш затребуваними та продаються в даному сегменті ринку є камери спостереження. Цей вид охоронної техніки легко розмістити у потрібних місцях торгового залу. Чим більше камер встановлено, тим більше очей у служби охорони. Вибрати та купити камери відеоспостереження ви можете в інтернет-магазині Фортер.

Крім звичних камер відеоспостереження, існують так звані інтелектуальні системи аналізу із записом розмов продавця або касира з покупцем і торгових операцій. Різновидом відеоспостереження можна назвати системи, що розпізнають (або системи автореєстрації). Цей складний сучасний вид протикрадіжної техніки виконує безліч завдань - від забезпечення безпеки торгових операцій (розпізнавання грошових купюр, осіб покупців, номерів транспортних засобів, що в'їжджають на паркування біля супермаркету), до забезпечення безпеки покупців у торговому залі та своєчасного виявлення підозрілих пакетів, залишених без нагляду .

Ще один компонент протикрадіжного обладнання, знайомий усім і кожному – системи EAS (electronic article surveillance). Це ті самі рамки, які звуковим та світловим сигналом повідомляють про спробу винесення неоплаченого товару. Як це працює? Товар оснащують спеціальною міткою («дзвонилкою») або упаковують у тару з міткою. Такі мітки мають різну конструкцію та використовуються для ідентифікації товару у різних системах: електромагнітних, акустомагнітних, радіочастотних та інших. Для особливо габаритного товару встановлюються протикрадіжні ворота. Складаються такі системи із трьох компонентів:

  • мітки-датчика у вигляді спеціальних смужок або пластикових брелоків, що кріпляться до товару;
  • рамки або воріт, що захищають проходи магазину; конструкція деяких воріт передбачає спеціальні пластикові вставки для додаткових рекламних щитів;
  • деактиватори датчиків або знімачів, що розташовуються біля кас.

Перейдемо до дзеркал огляду. Покупці нашого магазину часто запитують: "Чи потрібно купити дзеркала огляду, для чого вони призначаються?". Сферичні або круглі опуклі дзеркала дозволяють охороні торгового залу або складу переглядати закутки та важкооглядні місця. Касирам вони показують дно візка покупця. Крім сферичних та круглих оглядових дзеркал, існують ще дзеркала безпеки та спостереження, але вони встановлюються для інших цілей.

Так, вибір великий. Але протикрадіжні системи давно стали невід'ємною складовою роздрібних мереж. Ви не помилитеся з вибором, звернувшись за консультацією до наших спеціалістів, та отримаєте повну інформацію щодо переваг та недоліків кожної із систем.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram