Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Антипаніка – рятувальний вихід під час пожежі

Новини та статті 02/06/2015

Чи вам відомо, що ініціаторами створення системи антипаніка були європейські рятувальники. Саме вони оприлюднили жахливу статистику про жертв під час пожежі. Адже, коли приміщення у вогні, навіть якщо двері не палають вогнем, то дверні механізми та замки можуть нагрітися та заклинити. На відкриття вхідних дверей йде 5-15 хвилин. А для людей, які перебувають у пастці, ці хвилини можуть коштувати життя.

Також не варто забувати і про нездатність людей конструктивно та адекватно мислити під час лиха. Саме це провокує паніку. А тепер уявіть, до яких наслідків може призвести натовп, що панікує, біля закритих дверей.

Тому, щоб уникнути трагічних наслідків, для організації безпечного виходу необхідно встановити систему антипаніка. У разі небезпеки вона забезпечить безперешкодний вихід. Має високий рівень надійності. Призначена для встановлення на запасних виходах.

Система антипаніка працює таким чином, що зсередини двері відчиняються від легкого поштовху, а зовні двері закриті дуже надійно. Навіть якщо панікуючий натовп притисне до дверного полотна людини – двері відчиняться. Навіть дитячого легкого дотику вистачить для відкриття дверей. Придбати систему антипаніка дуже доречно для забезпечення безпечної евакуації людей у критичній ситуації.

Мінус будь-якої системи антипаніки – це її низька зламостійкість. Досвідченому зловмиснику легко відкрити зовні такий механізм. Але ж на квартири такий механізм не встановлюється. Цільове призначення системи - це двері в громадських місцях - торгових центрах, приміщеннях, дискотеках, клубах, кінотеатрах, офісах, що охороняються. Встановити такий механізм можна на будь-які двері – сталеві, алюмінієві, дерев'яні, ПВХ та протипожежні.


Системи антипаніки у нашому інтернет-магазині

У компанії Фортер Ви зможете придбати систему Антипаніка ISEO. На Ваш вибір представлено декілька моделей різної конструкції.

  • Моделі Idea Pad – призначені для однодвостулкових дверей вагою до 200 кг. Дані моделі найкраще використовувати у приміщеннях з невеликою чисельністю людей (у житлових районах, офісних приміщеннях). Відкривається без допомоги ключа, легким натисканням.
  • Моделі Idea Base та Idea Push виробляються як одностулкових, так і двостулкових дверей. Належить до типу накладних систем. Відкриваються легко – без ключа із застосуванням невеликої фізичної сили. Ці моделі відмінно підійдуть для встановлення на дверях у лікарнях, школах, супермаркетах, універмагах, кінотеатрах та театрах, виставках, дискотеках, цехах підприємства, спортивних центрах, висотних будинках та інших приміщеннях, де існує ймовірність спалаху чи вибуху.
  • Модель BELVEDERE – розроблена винятково для аварійного відкриття скляних дверей.
  • Моделі Idea Palmo – це тип антипаніки. Встановлюються і на одне та двостулкові двері.

Як бачите, у цього виробника великий вибір систем. Впевнений, що ви оберете придатний для ваших цілей механізм.

Якщо ж у вас виникли труднощі з вибором, зверніться до менеджерів компанії «Фортер. Вони допоможуть вам визначитися із покупкою.

Менеджер

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram