Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Антижучок – страхуємось від прослуховування

Новини та статті 15/04/2015

Чим більший бізнес, яким ви займаєтеся, тим більша ймовірність того, що конкуренти підуть багато на що, щоб підставити вам підніжку. Незаконне заволодіння інформацією, що представляє комерційну цінність, можливе за допомогою пристроїв, що підслухують, які записують звук або відео або транслюють його в режимі реального часу. Для того щоб із цим боротися, сьогодні випускають широкий спектр так званих антижучків.


Який їхній принцип дії?

За допомогою антижучка ви можете знайти приховані підслуховувальні пристрої, навіть якщо вони вмонтовані всередину приладів (наприклад, приймача, телефону, телевізора), стіни або меблі. Ефективність роботи такого приладу – 99%. Принцип його дії заснований на скануванні простору за допомогою електромагнітного імпульсу, що ідентифікує випромінювання від пристроїв, що передають.


Ні за що не здогадаєтесь!

Мініатюризація цих пристроїв призвела до того, що їх стало можливо вбудовувати в звичайні предмети, які не викликають подиву оточуючих – кулькову ручку, ліхтарик тощо. Форма та розмір приладу не важливі, якщо ви обстежите власний кабінет. Але з огляду на те, що часто доводиться проводити переговори на невідомій території, знати про те, що там встановлена прослуховування, і при цьому не порушити жодної підозри у співрозмовника, зовсім не завадить.


Ступінь захисту

Як і будь-який прилад, антижучки випускаються з різними технічними характеристиками та набором функцій. Одні призначені для любителів, інші – для професіоналів. Остання категорія становить інтерес для приватних детективів, співробітників правоохоронних органів та охоронних агентств. Вони відрізняються підвищеною чутливістю і можуть виявляти навіть ті прилади для несанкціонованого стеження, які зараз перебувають у сплячому стані, тобто не генерують сигнал. Дешевші моделі, розраховані на любителів, відрізняються низькою чутливістю, невеликим радіусом дії, можливості налаштування відсутні.

Який із приладів потрібний у вашому конкретному випадку, вирішуйте самі. Не забудьте, збитки, які можуть бути завдані вашому бізнесу в результаті витоку важливої інформації або розкриття комерційної таємниці, набагато більше вартості антижучка. Інформація, отримана вашими конкурентами під час прослуховування, може бути використана для знищення вашого бізнесу чи ділової репутації.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram