Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Aviglion – сучасні системи безпеки тепер на Фортері

Новини та статті 01/09/2017

Інтернет-магазин систем безпеки "Фортер" є офіційним представником бренду Aviglion в Україні.

Aviglion - виробник сучасного високотехнологічного обладнання для систем відеоспостереження та систем відеоаналітики та контролю доступу.

Компанія Фортер пропонує - широкий вибір систем безпеки, залежно від вашої вимоги. Зверніться до компанії Фортер і ми запропонуємо комплексне рішення на обладнанні та ПЗ від Avigilon для будь-якої схеми діяльності.

Комплексні системи безпеки

Компанія Aviglion пропонує повний асортимент продукції для систем відеоспостереження та контролю доступу - від серверів та камер до пристроїв зчитування перепусток на вході.

Максимальна деталізація відеоспостереження

 

Технологія High-Definition Stream Management (HDSM)™ від компанії Avigilon повністю зберігає цілісність зображення та ефективно керує пропускною здатністю каналу. У поєднанні з широким асортиментом мегапіксельних камер ви отримуєте чудову якість зображення та максимальну зону спостереження.

Управління контролем доступу з будь-якої точки земної кулі

 

Програмне забезпечення Access Control Manager™ - має інтерфейс веб-браузера, тому можна керувати обліковими даними з будь-якого місця та в будь-який час. Адмініструвати систему можна в будь-якому сервері підключеного до глобальної мережі.

Зручність у роботі при керуванні системами відеоспостереження

ПЗ Avigilon для управління системами відеоспостереження та контролю доступу має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Avigilon Control Center (ACC)™ дозволяє повністю контролювати відтворення відео. Avigilon Access Control Manager надає віддалений доступ до системи, дозволяючи керувати з різних пристроїв і робочих станцій.

Проста інтеграція та масштабування системи безпеки

Рішення від компанії Aviglion – побудовані на відкритій платформі, тому легко інтегруються в існуючі системи безпеки, а система управління відеоспостереженням (VMS), може працювати з аналоговими камерами так і з камерами високої чіткості, а рішення для контролю доступу підтримують обладнання інших провідних виробників на основі відкритих технологій.

Для детальної констультації з обладнання Aviglion звертайтесь в інтернет-магазин "Фортер", за телефонами вказаними у нас на сайті!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram