Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Автоматичні ворота: переваги та недоліки кожного з типів

Новини та статті 04/12/2015

Комфорт користування проїздом на територію, куди не кожен може отримати доступ, залежить від того, які ворота встановлені на в'їзді. Класика жанру – скрипучий поворотний щит із літнім вахтером давно відійшов у світ історичного кінематографу. У фаворі сучасників – моделі, оснащені засобами автоуправління та відкриття.

Що входить до системи автоматики? Це:

  • привід: електродвигун із ланцюговою або тросовою тягою полотна;
  • дистанційний та/або стаціонарний пульт управління;
  • контролер, що відповідає за передачу сигналу з пульта на привід та приведення його в дію.

Вибрати та купити автоматичні ворота сьогодні легко завдяки великій кількості інформації. Крім технічних описів в Інтернеті, багато відгуків власників того чи іншого виду цих пристроїв. Завдяки цим факторам можна легко описати основні переваги та недоліки різних типів автоворіт:

 

Автоматичні секційні

Схема їх роботи – відкриття та закриття у вертикальній площині. Полотно складається з секцій, що легко розміщуються під стелею. Процес відкриття-закриття проїзду здійснюється швидко. Монтаж, підключення приводу до електромережі також не займають багато часу. Завдяки розміщенню всіх елементів автоматики, що направляють кріпильних елементів з внутрішньої сторони приміщення, такі конструкції не піддаються вандалізму, злому, виведенню з ладу. З додаткових переваг – у зимовий час немає потреби в очищенні майданчика для відкриття від снігу та льоду. Як недолік – секційні моделі мають середню пропускну спроможність.

Автоматические секционные ворота

 

Автоматичні підйомно-поворотні

Полотно цього виду виконується цільним. Аналогічно секційне полотно піднімається вгору і у верхньому положенні розміщується паралельно стелі. У цьому полягає їхня перевага, оскільки в такому становищі вони також не займають багато місця. Цілісне полотно також дозволяє не випускати тепло з приміщення в зимовий час. До недоліків можна віднести те, що при відкритті нижня частина стулки виступає за вертикальну площину виїзду, а це близько 1/3 площі воріт. Тому доводиться контролювати положення автомобіля, щоб він не перешкоджав воротам у процесі відкриття/закриття. У цілому нині така конструкція відносно недорога, легко обслуговується, за відсутності електрики її можна відкрити вручну.

Подъемно-поворотные ворота

 

Автоматичні рулонні

Універсальне рішення для встановлення як зовні, так і усередині приміщення. У їхнє завдання крім контролю проїзду входить і збереження тепла всередині приміщення. Набірні секції-ламелі в процесі відкриття ховаються всередині короба. Як перевагу можна навести те, що вони гнучкі, тому можуть витримувати незначні зіткнення із кузовами машин. Як недолік – ремонтопридатність, висока вартість, середня механічна міцність.

Автоматические рулонные ворота

 

Відкатні консольні автоматичні

Вся конструкція подібного типу розміщується всередині приміщення або паркану, що охороняється. У процесі відкриття або закриття цільне полотно рухається паралельно паркану або стіні будівлі. Не займає багато місця, купити автоматичні консольні ворота можна за привабливою ціною. Монтаж також нескладний, провадиться швидко. Як недолік - уздовж траєкторії переміщення стулки необхідно забезпечити чистий простір. Їх конструкція передбачає зовнішнє використання, тобто. на відкритому повітрі. Тому їм не страшні дощі, сильний вітер, зледеніння тощо.

 

Автоматичні розстібні

Це універсальне рішення для встановлення як на відкритій місцевості, так і на в'їздах до приміщень. Більше того, їм немає конкурентів у тих місцях, де немає можливості встановити відкатні чи підйомні типи. За час існування ряд виробників довів їхню конструкцію до досконалості – тут і надійні поворотні стійки, на яких закріплені полотна, і відмінна запірна група (замки, клямки тощо). Як недолік: у тих випадках, коли вони у двостулковому виконанні, виникає необхідність у двох приводах на кожну стулку, а це здорожує підсумкову вартість виробу. Втім, одностулкова конструкція, крім укороченої довжини прольоту, недоліків не має.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram