Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Автоматика для воріт та її види. Принцип роботи автоматики секційного, розстібного та відкатного типу

Новини та статті 12/10/2015

Ворота – це вартовий, який охороняє порядок на довіреній йому території відкритого типу та спеціальних приміщень. У їх силах керувати проїздом транспортних засобів (ТЗ) на автостоянки, на паркування перед супермаркетами, на територію гаражних кооперативів, у промислові зони (об'єкти будівництва, виробничі зони тощо).

Багато видів автоматичних воріт дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного конкретного випадку. Розглянемо, з урахуванням яких принципів працюють ці устрою і які типи діляться.

 

Принцип роботи автоматичних воріт

Автоматичні ворота – пристрої, призначені для забезпечення швидкого доступу транспортних засобів та людей на контрольовану територію. Вони можуть працювати як автономно, і у складі комплексу програмно-апаратних засобів систем контролю та управління доступом. Можна придбати та встановити автоматичні ворота з дистанційним керуванням з брелока, переносного пульта або віддаленого операторського місця.

Пульт ДУ динамический

Привід автоматичних воріт електродвигуни достатньої потужності. Всі деталі та механізми таких воріт розраховані на велику кількість робочих циклів, які легко обслуговуються.

Основні види автоматичних воріт:

  • секційні;
  • розстібні;
  • відкатні.

Існує також безліч підвидів таких пристроїв (рулонні, підйомно-поворотні тощо).

Які принципи роботи у перерахованих воріт?

 

Секційні автоматичні ворота

Напрямок відкриття цього пристрою вертикально вгору по напрямних. Область застосування – приміщення станцій технічного обслуговування, невеликі промислові, технологічні приміщення. Безперечна зручність такої конструкції – невеликі розміри та гарна злостійкість.

Комплект автоматики для секционных ворот

Розсувні автоматичні ворота

Їх конструкція – два полотна воріт закріплені на стійках, що обертаються. Обертання здійснюється під дією двох електричних моторів приводної системи. Відчинятися такі ворота можуть як усередину, так і назовні приміщення чи в'їзду на територію.

Широке поширення ці пристрої набули за рахунок високої надійності, простоти обслуговування, великої кількості робочих циклів. Їх можна побачити як на в'їздах на виробничо-комерційні території, так і території приватних володінь, гаражних кооперативів і т.п.


Комплект автоматики для распашных ворот

Відкатні автоматичні ворота

Такі пристрої складаються зазвичай з однієї стулки, що надійно перекриває ширину проїзду (до 12 м). Переміщення цієї стулки здійснюється за допомогою одного електроприводу. Рухається вона з внутрішньої сторони паркану або стіни приміщення, щоб зловмисники не могли вивести з ладу привід та напрямні, якими полотно рухається. За відсутності живлення електроприводу легко можна відкрити або закрити вручну.

Комплект автоматики для откатных ворот


 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram