Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Автономні сигналізації: кому вони підійдуть? - Розбираємось разом

Новини та статті 08/08/2019

В інтернет-магазині Фортер представлено широкий асортимент автономних сигналізацій. Давайте розберемося разом, що це за охоронні системи та як їх краще використовувати. Дуже часто власники житла в нашій країні переживають за збереження свого майна, але не встановлюють сигналізацію через високу ціну: за обладнання, монтаж, налаштування та необхідність щомісячної абонентської плати. Якщо вам потрібно убезпечити дачу і найближче агентство пультової охорони знаходиться в 50 кілометрах, роблять в принципі установку сигналізації, чимось нереальним і фантастичним. Але вихід є, можна зупинити свій вибір на автономній системі сигналізації. Бувають два типи, повністю автономні сигналізації та автономні gsm сигналізації.

Автономні сигналізації принцип роботи

Це бюджетне рішення, що підійде для дачі, гаража, заміського будинку, офісу. Принцип роботи, простий, охоронний датчик отримує сигнал, сигнал передається на пристрій, що управляє, спрацьовує сирена, схоже на сигналізацію автомобіля. Ідеально підійде якщо на шум може прийти охоронець або в крайньому випадку пильні сусіди. Клієнт розповідав, як сигналізація за 2 долари, допомогла затримати злодія. Він установив автономну сигналізацію на вікно ванної кімнати, приватного будинку. За відсутності господарів, злочинець відчинив вікно і заліз у помешкання з метою розжитися чужим добром, сигналізація запищала, злодій послизнувся на килимку та зламав ногу. Господарі прийшли додому і виявили вдома знерухомленого стороннього чоловіка, довелося викликати відразу дві служби, швидку допомогу та поліцію.

Переваги автономних сигналізацій

  • Автономність, сигналізація працює від батарейок, завдяки низькому енергоспоживання, комплекту батарейок вистачить до півроку.

  • Не потрібно прокладати дроти, замовляти монтаж. Система сигналізації дуже проста, встановив батарейки та повісив датчики та сирени.

  • Доступна ціна. Це бюджетне рішення на ринку охоронних сигналізацій і якщо в приміщенні ви не зберігаєте значні матеріальні цінності, цього варіанту буде достатньо.

автономная сигнализация

 

Автономні GSM сигналізації

GSM сигналізація автономна, має в блоці керування слот для SIM картки. Передає сигнали через gsm зв'язок, може зателефонувати на запрограмовані телефони або відправити sms. Практично у будь-якій сучасній системі gsm сигналізації існує функція інтеркому, можливість зателефонувати на блок сигналізації та прослухати, що відбувається на об'єкті.

Переваги автономних GSM сигналізацій

  • Широкий функціонал, при правильному проектуванні системи, готовий комплект сигналізації можна доповнити датчиками газу, диму, відкриття, затоплення, руху. Ви можете повністю відстежувати стан вашого житла.

  • Сигналізація буде безперебійно працювати там, де є мобільний зв'язок, а це більше ніж 85% площі України.

  • Зручність керування. Ви зможете керувати сигналізацією через брелок, який постачається в комплекті, а можете використовувати спеціальний додаток для смартфона.

 

У цілому нині вибір варіантів захисту дуже широкий. Перед покупкою ми радимо як краще продумати місце встановлення сигналізації та вимоги, які ви ставите до охоронної системи.

Для точного вибору системи необхідно знати площу приміщення, потенційно небезпечні точки, які необхідно перекрити датчиками, необхідну гучність сирени. Також ми рекомендуємо разом із системою сигналізації встановлювати джерело безперебійного живлення.


Не важливо, для чого Ви підбираєте автономну сигналізацію, менеджери інтернет-магазину Forter допоможуть Вам підібрати ідеальне рішення.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram