Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Автономні сигналізації: як це працює?

Новини та статті 05/04/2016

Захистити Ваше майно та житло сьогодні пропонують безліч охоронних компаній. Є також гідні пропозиції від інтернет-магазинів, скомпоновані за схемою "зроби сам". Приватні компанії та відповідні держструктури пропонують чудові рішення на базі своїх пультів охоронного спостереження (ПЦН), до яких підключається система сигналізації.

Різноманітність систем та цінових пропозицій на ринку на обладнання, монтаж та супровід їх роботи дуже широка. При виборі того чи іншого рішення потенційний клієнт схиляється до досить економної в плані бюджету системи, за максимально можливого набору функціональності та надійності спрацьовування.

В даному випадку варто подумати про те, що потрібно придбати автономну охоронну сигналізацію. У чому «принадність» даної покупки? У суттєвій економії на підключенні до централізованого пульта спостереження за збереження своєї ефективності.

 

Як вона працює автономна та GSM-сигналізація

Відповідь: без підключення до будь-якої компанії, та про випадок несанкціонованого доступу миттєво сповіщає свого власника шляхом надсилання смс-повідомлення або телефонним дзвінком. Це справедливо для сигналізацій, у яких встановлений модуль GSM.

Охранная сигнализация GSM

Крім того, що попереджається власник домоволодіння або комерційного об'єкта, при спробі несанкціонованого відвідування приміщень, що охороняються, може бути активована світлозвукова сигналізація. Різноманітні ревуни, спалахи потужних ліхтарів надають деморалізуючий стан на злодія, а якщо спроба проникнення на об'єкт продовжуватиметься – можуть призвести і до затримання зловмисників.

Автономна охоронна сигналізація має таку ж структуру, як і звичайна. У її рамках діють:

  • центральний блок (відповідає отримання сигналів від кінцевих приладів, з панелі введення керуючих кодів, збереження сценаріїв спрацьовування);
  • панель з клавіатурою (за допомогою якої вводиться секретний код, що відключає сигналізацію, а також керування та налаштування її роботи);
  • датчики, що визначають спроби несанкціонованого доступу;
  • модуль зв'язку (дротовий чи бездротовий);
  • виконавчі устрою;
  • блок живлення та акумулятор.

Автономная сигнализация

Датчики використовуються "стандартні" - розбиття скла, рухи, затоплення, відкриття дверей тощо. Як виконавчі пристрої – вищезгадані сирени, ліхтарі, а також блокуючі двері та ворота пристрою (електромеханічні замки, клямки) і т.д. Завдяки підключеному потужному джерелу резервного живлення вся система може працювати досить довго і у разі вимкнення побутової електромережі.

Найбільшої популярності набувають сьогодні бездротові сигналізації з GSM-модулем. Це залежить від того, що все більша кількість клієнтів бажає убезпечити свій заміський будинок, віддалений від цивілізації мінімаркет. Дротового зв'язку зазвичай у цих місцях немає, і охоронні компанії не тримають там на постійній основі високомобільні екіпажі швидкого реагування.

У такій сигналізації існує ряд прийомів її захисту від несанкціонованого відключення і виведення з ладу. Так, при переході живлення на батарею власнику може бути надіслано попереджувальне повідомлення. Це вже привід насторожитися, і для перевірки ситуації, наприклад, підключитися до системи відеоспостереження, якщо вона встановлена на об'єкті. Якщо злочинець або злочинці позбавили сигналізацію всіх варіантів електроживлення, власник може отримати відповідне сервісне повідомлення про зупинення роботи системи охорони. Це можливо, якщо встановити сервіс періодичного опитування системи.

Крім того, автономна система з GSM-модулем може розсилати тривожні повідомлення на кілька телефонних номерів, так що можливість підключитися до ПЦН охоронної компанії у господарів приміщень, що охороняються, все ж залишається.

Інтернет-магазин Фортер пропонує своїм клієнтам автономні охоронні сигналізації від Altronics, а також цілі GSM-комплекти для дому, квартири, дачі, гаража та багатьох інших об'єктів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram