Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Бажаєте бачити все і завжди?

Новини та статті 05/05/2015

Абсолютно не має значення, хто ви: монтажник, системний адміністратор, керівник служби безпеки, господар готелю або вам потрібно це для своїх цілей. Правила добірки відеоспостереження ідентичні всім!

Відеоспостереження буває 3 видів:


Аналогове відеоспостереження

Аналогові моделі камер вже майже не використовуються та вважаються застарілими. Якість зображення таких відеокамер дуже низька, особливо в порівнянні з сучасними системами.

Подібний вид побудови камери можна розглядати тільки якщо у вас невеликий заробіток і трохи камер. Коли деталі не важливі, а важливо лише стежити за обстановкою. Але краще не розглядати цей варіант.

Якщо наважитеся брати, то лише кольорові. Якщо ви можете, випробуйте одну камеру. Оскільки часто аналогова камера може відповідати поставленої характеристиці.


HD-CVI, AHD відеоспостереження

Це можна назвати новітнім «аналоговим відеоспостереженням», але без недоліків попереднього різновиду і з досить високою роздільною здатністю. Сигнал передається звичайним коаксіальним кабелем і навіть без перешкод до 500 метрів.

До 2015 року AHD відеокамери захоплюють більшу частину ринку, незважаючи на те, що установники не сприймають його. Напевно, через те, що не навчені правильно вибирати коаксіальний кабель для подібних відеокамер - не хочуть вдуматися в це.

Особливі чари цього виду відеоспостереження є легким зміцненням аналогових систем першого типу. Можна легко зняти застарілі реєстратори та камери – і замінити на AHD.

Цей метод відмінно підходить для систем, в яких є до 16 камер і не потрібна пристойна аналітика.

Споганити такі системи можуть лише недосвідчені установники. Саме тому слід поставитися до пошуку монтажної організації всерйоз і, якщо є можливість, проконтролювати процес. Ви також можете скористатися послугами монтажників від компанії Forter. У такому разі якість гарантована!


IP відеоспостереження – найкраще в нинішні часи

IP камера має високу роздільну здатність Full HD, нескінченну еластичність інфраструктури. Інтерфейс Ethernet, який використовується в IP камері, легкий та відомий усюди. А також є Wi-Fi канали. Відеоспостереження стало частиною глобального IT ринку, а це означає, що воно швидко розкручуватиметься. Взагалі, ця система давно розпочала свій розвиток. Але в нашій країні люди дивляться на це скептично, тому що велика ціна.

Відповідальні та розвинені люди оберуть IP-відеоспостереження. Вони міцно пов'язані з ІТ інфраструктурою організації. Часто на таких об'єктах застосовуються різні аналітики. Майбутнє відеоспостереження лежить за цими системами.

Треба врахувати те, що IP камера відмінно підходить для роботи з відеосерверами та призначеними програмами із забезпеченням TRASSIR, Axxon, Лінія тощо. Застосування такої камери з відеореєстраторами часто призводить до безмежних питань. Це все робиться через те, що прилади різних моделей несумісні між собою. Налаштувати IP камеру дуже складно. Неосвічений установник може зіпсувати все.

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram