Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Бездротові автономні сигналізації для туризму

Новини та статті 23/05/2016

Туристів та мандрівників, з чим Ви, мабуть, погодитеся, ще десятиліття-друге тому можна було назвати особливою кастою. Їм були далекі різні блага цивілізації і властиві невибагливість і прагнення первозданному. Сьогодні щодо тяги до природи, мабуть, для шукача пригод трохи змінилося. Але при цьому сучасний турист – вже далеко не забутий прогресом «Хомо Сапієнс», а цілком просунута особистість, що успішно використовує всі новітні технічні досягнення.

Круті гірські байки, міцні кемпінгові та супердорогі професійні намети, маса допоміжного начиння – все це недешево коштує. І тому, окрім якісного екіпірування, під рукою сучасного туриста має бути засіб, за допомогою якого можна повністю убезпечити себе від крадіжки та псування майна. Йдеться про автономну сигналізацію.

Якщо більшість людей асоціюють системи охорони з нерухомістю або авто, настав час усвідомити всю користь встановлення автономної сигналізації в намет, на улюблений велосипед та інші дорогі для Вас речі. І тут «Фортер» готовий прийти на допомогу, запропонувавши великий вибір готових систем, що відрізняються надійністю та простотою установки. Гнучка цінова політика – ще один важливий плюс нашої компанії.

Як правило, установка сигналізації для кемпінгу розрахована на те, що злодія відлякає звуковий сигнал або, простіше кажучи, сирена. Тому навіть недорогий комплект забезпечить надійну охорону табору. Пропонуємо розглянути якісне обладнання компанії Altronics, яке порадує доступною вартістю.

Якщо ж Ви хочете бути впевненим у захисті човна на стоянці, зупиніть свій вибір на бездротовій автономній GSM-сигналізації все тієї ж фірми Altronics, яка дозволить на відстані контролювати стан майна, що охороняється.

Сигнализация Altronics AL-91 red

Ціна обладнання, безумовно, буде вищою. Але перш ніж приймати рішення, дайте відповідь собі на запитання: чи готові Ви придбати ще пару-трійку човнів або все ж таки дешевше поставити на улюблену «ластівку» надійну «сигналку» і спати спокійно? Очевидно, після встановлення автономної сигналізації для човна у Вас і нерви будуть міцнішими, і матеріальний добробут не похитнеться.

Пропонуємо розглянути головні переваги бездротової системи охорони:

- може встановлюватись у будь-якому потрібному місці;

- легкість монтажу (ніяких складних кріплень);

- незалежність від електроживлення;

- Можливість підключення додаткових функцій (датчиків) тощо.

Як бачите, з покупкою сигналізації для кемпінгу Ви зараз вирішуєте кілька проблем і додаєте комфорт свого відпочинку!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram