Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Бездротові системи відеоспостереження практично їх використання

Новини та статті 22/04/2015

Виникають такі моменти в житті, коли власникам не подобається виконувати якісь ремонтні роботи будинку, де вже раніше було здійснено ремонт. Але потрібно доглядати за власним будинком, дітьми або за автостоянкою, тим більше в чорний час доби - без системи відеоспостереження не обійтися.

Ця проблема є абсолютно вирішальною: все полягає в монтажі бездротового відеоспостереження.

Бездротові системи відеоспостереження дуже підходять, коли дистанція між камерою та відеореєстратором відносно велика, а прокладка кабелю – досить скрутний момент. ІР камери можна розташувати і в важкодоступних місцях, де навіть ніхто і не здогадається, що вони там є.


Бездротове GSM відеоспостереження

Таке відеоспостереження використовується, якщо немає можливості прокласти лінії зв'язку відеоспостереження, а Wi-Fi не підключено.

При такій системі відеоспостереження аналіз її результатів робиться автоматично на жорсткий диск за певною програмою і може керуватися зовнішніми датчиками, наприклад, коли відкриваються двері, або хтось рухається.

Вам буде доступно бачити все, що відбувається у вашому приміщенні в прямому ефірі, навіть якщо ви знаходитесь на далекій дистанції. Щоб це діяло, вам потрібно вставити SIM – картку оператора зв'язку у вашому регіоні з предметом, що охороняється у свій телефон, подати наказ на включення електроживлення 220В на об'єкті. Тепер Ви зможете спостерігати за всім у режимі «On-line».


Бездротове Wi-Fi відеоспостереження

Іноді є моменти, коли з'являється потреба використання системи відеоспостереження через бездротове з'єднання Wi-Fi, або приєднати одну камеру, яка знаходиться на пристойній дистанції від іншої системи відеоспостереження.

Особливість, яка потрібна для передачі даних з камери – віддаленої IP – обов'язкова пряма видимість між парою антен бездротового з'єднання, тобто антеною центрального пульта та антеною камери предмета відеоспостереження.

Варто пам'ятати, що при Wi-Fi є ймовірність погіршення швидкості передачі, а також якості картинки, якщо буде погана електромагнітна обстановка на проміжку дії системи відеоспостереження.

Одна з важливих умов для повноцінної роботи системи Wi-Fi відеоспостереження – наявність електроживлення на об'єкті IP камери, оскільки камера має працювати цілодобово.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram