Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Бездротові системи відеоспостереження. Вибираємо Wi-Fi IP камери для дому та офісу

Новини та статті 16/03/2016

Системи охоронного телебачення сьогодні стають ознакою об'єкта, безпеці якого приділяють серйозну увагу. Ми звикли до виду відеокамер із підключеною «кровоносною системою» - проводами, якими зображення передається на відеореєстратор. Але не скрізь можна прокласти ці кабелі, тому все частіше набувають бездротової системи відеоспостереження.

Це цифрові комплекси, тобто відеоінформація щодо них, починаючи від матриці відеокамери до жорсткого диска реєстратора, передається у цифровому вигляді. Щоб відеопотік можна було правильно розподілити (звідки яке зображення брати і куди записувати, відео з якої камери обробляти або просто шукати) застосовують добре знайому по комп'ютерних мережах IP-адресацію. Тому, говорячи про бездротові системи відеоспостереження, під складовими їх розуміють IP-відеокамери та IP-реєстратори.

IP видеокамера Qihan

Ще однією важливою характеристикою таких комплексів можна вважати той радіоканал, яким замість коаксіального кабелю чи кручень пари передається відеосигнал. У більшості випадків все обладнання працює на частотах WiFi, GSM чи 3G ефірних каналів. WiFi відеоспостереження – найпопулярніший сегмент бездротового телебачення.

У цьому просто переконатись, розглянувши найширший асортимент бездротового відеообладнання в інтернет-магазині Фортер. Крім продажу одного пристрою, консультанти магазину готові запропонувати ряд готових комплектів бездротового відеоспостереження, які скомпоновані з розрахунку на 2, 4, 8 IP камер для відеоспостереження та 1 відеореєстратор.

Серед популярних наборів – призначені для вуличної, внутрішньої установки системи спостереження, побудовані на базі обладнання CoVi Security. Наприклад - IP-реєстратор та 4 вуличні відеокамери CoVi Security NVK-3003 WI-FI MINI KIT.

Основні характеристики цього комплекту - швидкість запису на кожному відеоканалі 25 кадр/сек, висока роздільна здатність відео 1280-720 (720р), підтримка 1 HDD до 3 ТБ, 2 IP камери для відеоспостереження з ІЧ-підсвічуванням на 30 м і т.д.

Купити комплект бездротового відеоспостереження у Фортер означає отримати не тільки недороге якісне обладнання, але й гарантії якості, грамотну технічну підтримку та консультацію.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram