Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Безпека вашої квартири в руках пультової охорони

Новини та статті 01/02/2016

Блокування об'єкта усіма видами систем охоронної сигналізації втрачає сенс без можливості швидкого реагування на тривожну інформацію фізичної охорони. Пульт централізованої охорони (ПЦО) є заключною ланкою в ланцюзі подібного комунікаційного обладнання, яке приймає сигнал тривоги і дає можливість оператору направити групу швидкого реагування в проблемне місце.

Забезпеченням комплексів охорони займаються як спеціальні поліцейські підрозділи, так і приватні агенції та відомчі служби безпеки. Залежно від обсягу первинних коммукованих пристроїв, їх технічних характеристик і способів передачі ПЦО повинні поєднувати можливість прийому сигналу як від провідних, так і бездротових приладів.

Охрана пультовая

Сучасні охоронні централі – це високотехнологічні електронні комплекси, що дозволяють не тільки прийняти сигнал тривоги, а й обробити його, ідентифікувати проблемний об'єкт, оцінити ступінь загрози, визначити оптимальний маршрут руху групи до об'єкта, забезпечити візуальний контроль дій охоронців. Крім того, передбачається можливість швидкого встановлення зв'язку з територіальним правоохоронним органом.

Якщо Ви вирішили убезпечити свою квартиру, почніть із підбору оператора, який надає такі послуги. При цьому варто враховувати не тільки фінансову складову послуг, а й швидкість реагування на сигнал небезпеки, обсяг та умови відповідальності сторін, сумісність системи з пультом оператора, що вже є у Вас, або рекомендацій щодо придбання охоронної апаратури від фахівців оператора.

Ефективність пультових комплексів не викликає сумнівів ні у законослухняних громадян, ні у зловмисників. Навіть маркування об'єкта з інформацією про його пультову охорону є додатковим психологічним бар'єром для злочинця.

Пультовая охрана

Важливим фактором переваг пультових систем є значна спрощеність спілкування з представниками страхових агенцій та правоохоронних органів, пов'язаних із документуванням та доведенням своєї позиції у разі крадіжки. Дані приймаються всіма заінтересованими органами як незаперечний доказ.

Інтернет-магазин Фортер пропонує купити пристрої пультової охорони, серед яких: охоронні та охоронно-пожежні централі, модулі зв'язку та розширення, а також аксесуари до них від відомих виробників – Венбест, Оріон, Voucher.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram