Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Біноклі - правила вибору

Новини та статті 30/10/2014

Рис.1 Бінокль для Вашого хобі


Типова конструкція бінокля

Типова конструкція бінокля включає оптичну та механічну частину та корпус. Дешеві біноклі - найпростіші пристрої, оптичну схему якої складають окуляр (опукла лінза, що збирає світло), і об'єктив (увігнута лінза, що розсіює). Такі моделі відрізняються компактністю, але мають малим полем зору, як, наприклад, театральні біноклі, біноклі для спортивних заходів або концертів на відкритому повітрі, екскурсій та ін. доставляють складнощів у використанні та транспортуванні, легко вміщаються в кишені і мало важать.

Рис.2 Бінокль модель Konus Navynam 7x50

До більшої категорії належать класичні біноклі, що відрізняються покращеними характеристиками оптичної частини. Вони мають велику світлосилу і дозволяють отримати яскраве і чітке зображення, а великий кут охоплення демонструє велику ділянку об'єкта, що спостерігається. Це біноклі для риболовлі та полювання, охорони об'єктів та ін.


Вибір бінокля

Мал. 3 Бінокль модель Vixen Ultima 9x63

Вибір бінокля - аж ніяк не проста справа, що вимагає володіння спеціальною термінологією, яка допоможе визначити необхідні характеристики пристрою. Слід враховувати діаметр об'єктиву, азотне заповнення, що перешкоджає запотіванню, апертуру, асферичні лінзи, що зменшують спотворення поля зображення, ближній фокус і внутрішнє фокусування, вологостійкість і водонепроникність корпусу , глибину різкості, кратність , дозвіл на інші умовах. Головна ж характеристика – це тип оптичної системи, що застосовується. У сучасних пристроях використовуються призми Porro та Roof. Перші у використанні краще доповнювати штативом.

Асортимент біноклів на нашому ринку досить широкий, пропонуються пристрої різного рівня та складності виконання. Не може не тішити і постійне вдосконалення оптичних технологій. Серед виробників, які встигли позитивно зарекомендувати себе, можна виділити лише кількох. Продукція цих торгових марок вже у нашому інтернет-магазині.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram