Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Біометричні замки - сучасні системи захисту, що впроваджуються у бізнесі

Новини та статті 31/10/2019

Біометричні системи – це безпека нового покоління. Раніше замок, де ключем служить відбиток пальця, можна було побачити хіба що у фантастичному фільмі, але майбутнє вже настало і ми в інтернет-магазині Фортер пропонуємо широкий вибір біометричних замків.

Біометрія це сукупність автоматизованих методів для ідентифікації людини за фізіологічною або поведінковою характеристикою. Біометричні замки бувають зі зчитуванням по геометрії обличчя, сітківці ока чи папілярному малюнку пальця. Найпоширеніші на сьогоднішній день це зі зчитуванням за відбитками пальців.

Електричний біометричний замок, це симбіоз електрозамку, зчитувача та контролера. У замку є вбудована пам'ять для створення архіву з відбитками користувачів, додати новий відбиток пальця можна, натиснувши кілька кнопок. Виробники для підвищення безпеки обладнають замки додатковими способами відкриття, наприклад кодовою клавіатурою або ключем.

Електрозамки зі зчитувачем відбитка пальців встановлюють перед входом у приміщення де недоцільно постійного носити з собою ключі і карту доступу. Відмінно підійде для:

  • Вхід для персоналу до магазину чи офісу;
  • Склад усередині приміщення;
  • Приміщення всередині офісу для обраного числа співробітників.

Переваги біометричних замків

Висока міра надійності. Всі знають, що не існує двох людей у світі з однаковими відбитками пальців. Ключі можна забути чи втратити, а папілярний малюнок на подушечках пальців він завжди з нами і, як кажуть фахівці з дактилоскопії, його неможливо підробити.

Просте встановлення. Замки зі сканером відбитків пальців, що легко встановлюються на існуючі двері, немає необхідності проводити столярні роботи.

биометрический замок

Автономність. Це повноцінний пристрій, який поєднав у собі зчитувач, контролер та електрозамок, це ціла система СКУДу, об'єднана в автономний корпус. Як правило, біометричні замки працюють від комплекту батарейок, тобто навіть не потрібно проводити кабель живлення. Якщо батареї починають розряджатися, замок видає протяжний звуковий сигнал.

Зручність та простота використання. Замки прості у використанні, треба прикласти до сканера відбитків, необхідний палець і зачекати кілька секунд, і двері відчиняться. Потрібно щоб палець був сухий і чистий, використання біометричного замку в умовах вологості та запиленості підвищує кількість помилкових відмов і знижує працездатність пристрою.

Якщо у Вас залишилися питання щодо підбору біометричних замків, звертайтесь за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наші кваліфіковані менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання та проведуть презентацію обладнання.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram