Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Bounty Hunter (Баунті Хантер)


Bounty Hunter Компанія Фортер – офіційний постачальник металошукачів Bounty Hunter (Баунті Хантер) в Україні.

Продукція американської фірми Баунті Хантер добре відома як співробітникам спецслужб, армійським саперам, так і любителям пошуку різних металевих артефактів, пляжним шукачам загублених цінностей. Основні виробничі потужності компанії розташовані у штаті Арізона. Металошукачі Баунті Хантер виконуються виробником у таких класах:

  • професійні;
  • напівпрофесійні ;
  • аматорські пристрої .

мелолашукач Bounty Hunter

Багаторічний досвід компанії на ринку пошукової техніки дозволив розробити та виробляти обладнання з відмінними технічними характеристиками. Доступність металошукачів широкому колу споживачів та невисокі ціни на них зумовили появу нового вектора захоплень, властивих і дітям та дорослим – пошук цінностей за допомогою металодетектора, при цьому кількість любителів цього хобі постійно зростає. Залежно від класу приладу робота з ним може не вимагати якихось особливих навичок, професійні пристрої, навпаки, вимагають певних спеціальних знань.

Допустимі спектри детектування

Залежно від моделі металодетектори Баунті Хантер здатні виявити металеві об'єкти розміром з 5-ти копійчану монету на глибині до 50 см., а об'ємніші до 2-х метрів. У той же час прилади компактні, ергономічно лягають в руку, легко налаштовуються, доступно комутують інформацію на дисплей. Крім того, виявлення об'єкта позначається звуковим сигналом. Герметичність з'єднань конструкції гарантує можливість попадання вологи в робочі модулі. Передові технології детектування металів, що застосовуються в приладах, дають можливість користувачеві досить точно ідентифікувати об'єкти за габаритами, видом металу, глибиною залягання. Вироби компактні, мають відносно невелику вагу, тому робота з ними не стомлює, транспортування зручне.

Компанія Фортер є офіційним дилером Баунті Хантер в Україні, у зв'язку з чим у нашому магазині Ви зможете купити металошукач потрібного Вам класу , за найбільш оптимальною ціною та гарантованою якістю. Залежно від мети, з якою Ви купуєте металодетектор, фахівці нашої компанії допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант моделі, навчать правилам користування апаратом.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram