Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Briggs & Stratton (Бріггс енд Страттон)

Характеристики генераторів Бріггс Страттон

Компанія Briggs & Stratton Генератор Бріггс Страттон Продукція компанії Briggs & Stratton , у торговому ряду компанії Фортер, представлена кількома видами бензинових генераторів змінного струму. Продукцію поєднує якісне виконання, надійність в експлуатації, використання як привод двигунів, що працюють на бензині, отримання на виході струму напругою 220 Вольт з частотою 50 Герц. Відрізняються генератори по способу запуску, способу транспортування, наявності шумопоглинаючого корпусу, а також номінальної потужності струму, що видається.

Деякі моделі пристроїв мають механічний привід запуску , деякі запускаються за допомогою електростартеру. Потужність струму, що видається генераторами, коливається від 1,6 до 7 кВт.

У торговій мережі Фортер споживач може купити бензиновий генератор Бріггс Страттон саме тієї моделі, яка оптимально підійде для задоволення запиту покупця.

Використання бензинових двигунів у конструкції генераторів дозволяє гарантувати працездатність виробу в екстремальних погодних умовах, до яких відносяться особливо низькі температурні режими. Використання виробником у конструкції агрегатів останніх розробок у двигунобудуванні та електротехніки дозволяє споживачеві економно витрачати паливо, з мінімальними викидами забруднень в атмосферу.

Сфери застосування гернераторів Briggs & Stratton

Бензинові генератори змінного струму Бріггс Страттон знайшли широке застосування:

  • у збройних силах країн-членів НАТО;
  • агрегати використовуються науковими експедиціями;
  • медичними місіями;
  • інші сфери професійної діяльності.

Популярні автономні генератори серед власників дач і котеджів, а також фермерів і підприємців, діяльність яких потребує постійного використання електроенергії.

Генератор Бріггс енд Страттон

Купуючи в нашій торговій мережі продукцію компанії Бріггс енд Страттон, Ви будете гарантовані від непотрібних переплат, оскільки товар поставляється безпосередньо від виробника. Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальний варіант агрегату, за бажанням покупця доставлять його за призначенням, допоможуть здійснити підключення до електромережі та налаштування. У торговій мережі Фортер діє гнучка система знижок, що дозволить заощадити кошти.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram