Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Bug Hunter (Баг Хантер)

Bug HunterАнтижучок Де купити виявник жучків Баг Хантер?

Наша компанія реалізує прилади Баг Хантер останніх розробок, за цінами, що позбавлені складової на послуги посередників. У торговельній мережі Фортер Ви зможете купити детоктори виявлення пристроїв стеження. Ми пропонуємо:

  • детектори бездротових передавальних пристроїв ;
  • професійні виявники жучків та відеокамер;
  • відео/аудіо приймачі для виявлення бездротових відеокамер;
  • детектори бездротових мікрофонів;
  • комплекси пошуку прихованих джерел знімання інформації;
  • замасковані детектори;
  • детектори визначення автентичності валют

Як правило, нашими покупцями є спеціальні служби , що забезпечують інформаційну безпеку об'єктів та особистостей. Пристрої, що виявляють бездротові пристрої несанкціонованого зняття відео та аудіо інформації постійно вдосконалюються. На кожну отруту має бути протиотрута, і тому виробник моніторить ринок розвідувальної апаратури і реагує на її вдосконалення. Прослуховування

Індивідуальні прилади виявлення стеження

Сьогодні детектори жучків набули популярності у широкого кола споживачів. Представники різних професій та роду занять купують наші товари, щоб мати можливість убезпечити себе від сторонніх вторгнень у особисте життя. Особливою популярністю користуються кишенькові детектори жучків та детектори, замасковані під побутові вироби, типу письмового приладдя, запальничок.

Контррозвідувальна апаратура для професіоналів

Найбільш функціональними і такими, що мають здатність виявлення більшості відомих пристроїв несанкціонованого зняття інформації, є спеціальні комплекси . Устаткування високотехнологічне. Його використання можливе лише підготовленими фахівцями, але висока якість обстеження об'єкта гарантована. Комплекси діагностують як бездротові прилади, а й стандартні провідні лінії щодо наявності вторгнення.

Детектор сигналу Баг Хантер У нашій торговій мережі ціна апаратів Баг Хантер оптимальна і відповідає їх технічним можливостям. Купуючи у нас потрібний саме Вам товар, Ви будете проконсультовані професіоналами про особливості його використання. Ми допоможемо вибрати найбільш оптимальний варіант, налаштуємо прилад. За бажанням клієнта доставимо покупку за призначенням. Торгові знижки, що діють у нас, заощадять ваші кошти. На всі види товару, нами надається гарантія

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram