Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Bugscop (Багскоп)


Bugscop

Проблема незаконного стеження вже давно перестала бути лише сюжетом у кіно. І загроза навіть не в органах державної безпеки, а у промисловому шпигунстві. Це може підтвердити багато хто, хто займається підприємництвом. Тому так важливо захистити себе від незаконного стеження чи прослуховування.

Компанія Bugscop – тайванський виробник електроніки, що була заснована у 2008 році. Основний вид продукції - спеціальні пристрої для виявлення прихованих камер, «жучків» та інших приладів стеження. За таку коротку історію, фірма Багскоп зуміла вийти на міжнародний ринок та завоювати довіру у більш ніж 15 країнах (США, Німеччина, Китай та ін.). Високочутливий детектор жучків , широкодіапазонний детектор для пошуку прихованих бездротових пристроїв ,компактний детектор для виявлення мікрокамер тощо – ось неповний список товарів, які користуються популярністю.

Що робить компанія Bugscop

Купити лазерний детектор прихованих камер Bugscop або будь-який інший прилад контршпигунства – значить забезпечити не лише власну безпеку, а й конфіденційність важливої інформації. Що в наш час відіграє важливу роль. Популярність продукції Багскоп пояснюється її відмінною якістю та передовим функціоналом. І це важливо. Адже детектори контршпигунства повинні бути на «голову вищими», ніж приховані камери або «жучки», які необхідно засікти.

Переваги портативних детекторів поля для пошуку бездротових радіо жучків та камер компанії Bugscop:

широкий діапазон частот, від 100 MHz, до 5800 MHz – дозволяє виявити практично будь-які включені приховані камери та радіомікрофони;

робоча температура, від -40 ° С до +50 ° С - справна робота навіть в екстремальних умовах і різних кліматичних зонах;

індикатор рівня сигналу (5 поділів) – дозволяє більш точно та швидко визначити знаходження приладів для стеження;

вбудований літій-іонний акумулятор - робота без заряджання до 10 годин;

радіус виявлення становить 0,5 – 15 м – виявляє пристрої навіть на великій відстані.

Також ця компанія виробляє мікронавушники ,ендоскопи таПНО (прилади нічного бачення) , які Ви зможете знайти у нашому інтернет-магазині Фортер.

Інтернет-магазин систем безпеки Фортер пропонує вам купити протиударний широкодіапазонний детектор для пошуку прихованих бездротових пристроїв Bugscop, а також інші прилади цього бренду. У нас ви знайдете широкий вибір товарів за справедливими цінами, ознайомитеся з характеристиками та прочитайте відгуки. Якщо у вас виникнуть питання, наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них і допоможуть налаштувати прилад для роботи.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram