Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

КАРД-СИСТЕМС


КАРД-СИСТЕМС Напрямок занять групи вітчизняних компаній, що об'єдналися під назвою КАРД-СИСТЕМС , полягає у розробці, випуску систем контролю доступу та реалізації засобів систем безпеки у населених пунктах України та за кордоном. Висока якість продукції та послуг підтверджує Сертифікат ДСТУ ISO 9001-2001, що поширюється на систему управління якістю.

Продукція КАРД-СІСТЕМС активно використовується на багатьох підприємствах, у тому числі у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів, Генеральній прокуратурі, інших відомствах і міністерствах.
У межах групи здійснюється два види діяльності:

  • Проектування, випуск та забезпечення замовників обладнанням STOP-Net® (для СКУД), автоматизованими засобами STOP-Park® (для платних парковок), турнікетами, хвіртками ФОРМА®, обладнанням RFID (для системних розробок), обладнанням CS-TRANS® (автоматизація оплати) проїзду у громадському транспорті);
  • Реалізація продукції імпортного виробництва: електромеханічні засувки та замки effeff®, циліндри та механічні замки IKON®, пристрої та матеріали для виготовлення пластикових карток Evolis®, зчитувачі та ідентифікатори HID®, RFID-обладнання з великою дальністю роботи для впровадження у системи контролю доступу TagMaster® , автоматизаційні системи проїзду транспорту, автоматичні шлагбауми.

Технічна підтримка та сервісне обслуговування поширюється на всю реалізовану продукцію КАРД-СИСТЕМС. У зв'язку з доступною вартістю, високою якістю та дизайном продукції, широким спектром послуг партнерами компанії стали десятки банківських установ, численні бізнес-центри, промислові організації, навчальні заклади, спортивні комплекси.

Показать полностью
Telegram