Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Це необхідно знати перед покупкою відеоспостереження

Новини та статті 20/11/2014

Рис.1 Система відеоспостереження для Вашої безпеки

  1. Підбір камер відеоспостереження. Цей процес потребує оцінки приміщення, визначення областей, які необхідно включити до зони спостереження. Вже при первинному огляді можна позначити необхідну кількість камер та площу зон, що потрапляють до об'єктиву кожної з них. Це, по суті, вирішальна інформація, що дає змогу визначитися з видом камер. Допустимо, за допомогою ширококутних камер можна досягти широкого охоплення, що не гарантує при цьому гарну якість та дальність. При цьому камери з вузьким кутом, що охоплюють менші зони, нададуть високу деталізацію та якість зображення. Важливо враховувати вразливі зони, які вимагають встановлення камер на низькій висоті, для чого чудово підійдуть пристрої з антивандальним захистом. Для місць з низьким освітленням необхідно подбати про підсвічування. Тут якнайкраще підійдуть камери з інфрачервоними світлодіодами. Серед інших критеріїв вибору камер найістотнішими можна назвати: сумісність із будь-яким ПЗ, режим «день/ніч», підтримка аудіозапису.

Covi Security FI-271S-50V купольная камера

Мал.2 Купольна камера модель Covi Security FI-271S-50V

  1. Вибір відеореєстратора. На цьому етапі має вже бути відомо кількість камер, що підключаються, адже саме від цього більшою мірою залежить тип реєстратора (для 4-х камер підійде 4-канальний DVR, для 5-8 камер – 8-канальний). Головні критерії для вибору цього пристрою: продуктивність процесора та графічного чіпа, роздільна здатність запису, швидкість, мережеві функції, ємність підтримуючих носіїв інформації, можливість запису аудіо, керування.

Видеорегистратор HD-SDI Gazer NF316m

Мал. 3 Відеореєстратор модель HD-SDI Gazer NF316m

  1. Вибір монітора для відеоспостереження. Вибір монітора визначається видами відеовиходів, якими оснащено відеореєстратор. У багатьох сучасних реєстраторах є з'єднання VGA, що дозволяють підключати до них комп'ютерні монітори та телевізори від більшості сучасних виробників. За відсутності даного виходу можна зупинитись на моніторі з виходом BNC, яким обладнано майже всі реєстратори. Серед інших важливих критеріїв вибору можна відзначити: споживану потужність, тепловиділення, дозвіл, перспективу.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram