Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

CEIA (С.І.АЙ.ЕЙ)

Системи безпеки СЕІА

Інтернет магазин Фортер рекомендує своїм клієнтам низку систем безпеки СЕІА , що дозволяють виявити потенційну небезпеку на ранніх стадіях. У нас Ви можете, за оптимальними цінами, купити арочний металодетектор з різною функціональною роздільністю. Ми пропонуємо апарати:

  • із стандартним рівнем виявлення об'єктів;
  • із високим рівнем виявлення об'єктів;
  • із надвисоким рівнем виявлення об'єктів.

Весь представлений ряд систем металодетектування є функціональним, має арочний тип, не вимагає особливих навичок у персоналу служб безпеки.

Прохідні металодетектори CEIA для багатолюдних місць

Прохідні металодетектори

Найбільш доступними споживачеві, враховуючи невисоку вартість, є вхідні металодетектори С.І.АЙ.ЕЙ зі стандартним рівнем виявлення об'єктів. Обладнання компактне, легко монтується, розраховане на перепустку великої кількості людей у багатолюдні об'єкти, такі як стадіони, концертні зали. Регулювання апаратів дозволяє відмежовувати інформацію про дрібні предмети, типу ґудзиків, шпильок, водночас ефективно виявляти зброю. Дія системи нешкідлива для живих організмів, не впливає на медичні імплантати.

Устаткування CEIA для об'єктів із підвищеною небезпекою

Арочний металодетектор С.І.АЙ.ЕЙ В силу специфіки функціонування деяких об'єктів, пов'язаних із переміщенням потенційно небезпечного контингенту, або допуску до ВІП персон, до повітряного транспорту, компанією СЕІА сконструйовано аркові метелошукачі з підвищеним рівнем виявлення предметів . Прилади відрізняються високою чутливістю, можливістю виявлення небезпечних предметів у тілі людини, ідентифікації металу або сплаву. Прохідні металошукачі С.І.АЙ.ЕЙ стійкі до зовнішніх електромагнітних та інших видів випромінювань, вібрації. Вартість апаратів з високим та надвисоким рівнями детекції виправдовується їх підвищеними можливостями. У конструкціях застосовані новації в галузі електроніки та електротехніки. Останні зразки детекторів мають функцію 4D аналізу об'єкта огляду.

За бажанням покупця, фахівці Фортер доставлять систему у вказане місце , здійснять монтаж обладнання та його налаштування, проінструктують персонал.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram